Dziecięce buty na jesień i zimę. Kolorowe kalosze sprawdzą się na pluchę. Niskie ceny!

Aleksandra Falkowska
19.10.2021 13:05
Kalosze

Kalosze (fot. Instagram.com/_wojtylko_)

Połowa października to dobry moment, by rozejrzeć się za butami dla swojej pociechy. Z myślą o nowym sezonie wybrałyśmy jesienne trzewiki, kozaki dziecięce oraz kalosze, które sprawdzą się na pluchę. Zobacz nasze propozycje!

Buty jesienne dla dzieci. Te kalosze sprawdzą się na pluchę

Kalosze dla dzieciKalosze dla dzieci fot. Instagram.com/_wojtylko_, sklep Dorotka

Odpowiednie buty to podstawa garderoby każdego dziecka. Jesienną porą podczas zabawy na świeżym powietrzu przydadzą się porządne kalosze, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo. Szczególną uwagę zwróciłyśmy na kolorowe modele, które spodobają się najmłodszym. Nie zabrakło też ciekawych wzorów lub motywów z ulubionych bajek. Kalosze w odpowiednim rozmiarze powinny przylegać do stopy dziecka - bez uciskania. Lepiej zdecydować się na większy rozmiar. Nasz wybór padł na żółty model z oferty GoKids. Kalosze są wodoszczelne, a wewnętrzna wkładka wykazuje właściwości antybakteryjne - bez trudności dopasowuje się do stopy dziecka. Buty posiadają antypoślizgową podeszwę, która sprawdzi się zwłaszcza podczas spacerów w deszczu. Oto najwygodniejsze buty na jesień dla najmłodszych. Zobacz nasze propozycje!

Więcej butów dla dzieci znajdziesz TUTAJ >>>

Buty przejściowe dla dzieci. Trzewiki dla chłopców i dziewczynek

Trzewiki na okres przejściowyTrzewiki na okres przejściowy fot. Instagram.com/renbut.polska, sklep Dorotka

Nasza kolejna propozycja na jesień to ultrawygodne trzewiki, które sprawdzą się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Modele, które znalazły się w naszym zestawieniu, są miękkie i lekkie - nie ograniczają ruchów. Buty sznurowane czy na rzepy? Sznurowadła pozwalają lepiej dopasować but do stopy dziecka, z kolei rzepy dobrze utrzymują stopę w śródstopiu. Przedszkolaki mogą je samodzielnie włożyć. Wybierając buty na okres przejściowy, zwróć szczególną uwagę na podeszwę. Nie powinna być śliska. Oto buty jesienne dla dzieci - wybrałyśmy modele w dobrych cenach.

Dziecięce kozaki na zimę. Propozycje w dobrych cenach

Kozaki na zimęKozaki na zimę fot. Instagram.com/renbut.polska, sklep Dorotka

Jakie buty na zimę wybrać? Przede wszystkim zwróć szczególną uwagę na ich funkcjonalność - zimowe buty powinny chronić dziecko przed poślizgnięciem czy upadkiem na śniegu (rodzaj podeszwy jest niezwykle istotny). Mają za zadanie zapewnić komfort, dlatego sprawdź, z jakiego materiału zostały wykonane np. wkładki czy zapięcia. Zimowe buty dla dzieci muszą być odporne na trudne warunki m.i. szaleństwa na śniegu i mrozie. Oczywiście bardzo ważny jest dobry rozmiar - w bucie powinno być trochę więcej luzu niż zazwyczaj. Zobacz nasze propozycje!

Więcej o: