Prezent pod choinkę 2019, coś wyjątkowego dla rodziców i dzieci

Nadchodzi świąteczny czas. Wieczory stają się coraz dłuższe, temperatura spada, a do 24 grudnia coraz bliżej. Już niedługo poszukamy pierwszej gwiazdki, ubierzemy choinkę i ułożymy pod nią prezenty. Zastanawiasz się, co kupić dla bliskiej osoby w tym roku? Przygotowaliśmy zestawienie pomysłów na prezent pod choinkę 2019, by pomóc ci w wyborze.

Prezent pod choinkę 2019

Święta to dni pełne magii i rodzinnego ciepła, które uwielbia każdy z nas. Tradycyjnie po wigilijnej kolacji zbieramy się pod choinką i otwieramy prezenty. Zakup prezentu pod choinkę 2019 nie powinien być kłopotem. Pomożemy, żeby stało się to to wielką przyjemnością. Mamy kilka oryginalnych pomysłów na prezent pod choinkę 2019. 

Prezent pod choinkę dla mamy 

Każdy uwielbia uszczęśliwiać mamę. Wybraliśmy kilka rzeczy na prezent pod choinkę dla mamy, które wywołają uśmiech na jej twarzy. Prezent musi być wyjątkowy - jeśli mama ma jakieś hobby, mamy ułatwione zadanie. Jeśli na przykład uwielbia gotować, kup jej piękne akcesoria kuchenne, lekcję gotowania lub dobrą książkę kucharską. Ale przygotowaliśmy też uniwersalną listę prezentów, coś dla każdej kobiety. Każda mama lubi perfumy, biżuterię i markowe ubrania. Jeśli uważasz, że dobrze zrobi mamie chwila relaksu - kup jej voucher do spa lub na ekskluzywną kolację. To oryginalny prezent pod choinkę dla mamy. Kobieta to królowa domu, więc śmiało sięgnij po praktyczne akcesoria wnętrzarskie - po piękną pościel lub obraz. Możesz kupić też ciepły koc lub uroczy kocyko-szlafrok z rękawami. Prezent pod choinkę dla mamy, który szczególnie polecamy, to świeca Woodwick. Te markowe świece paląc się, wydają dźwięk palonego drewna. Tworzy to magiczną atmosferę - idealną na święta. Oto kilka naszych typów.

Prezent pod choinkę dla mamyPrezent pod choinkę dla mamy Fot. materiały partnera

Prezent pod choinkę dla taty

Kolejną osobą, którą chcemy obdarować czymś wyjątkowym na święta, jest tata. Wybraliśmy kilka oryginalnych pomysłów na prezent pod choinkę dla taty, by w te święta poczuł się szczególnie doceniony. Mężczyźni przeważnie cenią sobie prostotę i praktyczność. Męski zegarek, skórzany portfel, miękkie kapcie czy wełniane skarpety to prezent-pewniak. Eleganckiemu mężczyźnie kup spinki do mankietów, krawat lub piękny szalik. Prezenty, które nawiązują do zainteresowań, to zawsze sprawdzone pomysły. Jeśli twój ojciec lubi na przykład degustować whisky, kup mu gustowny zestaw szklanek. Oryginalny prezent to bon na kolację, kurs kiperski lub bilet na mecz. Świetny prezent pod choinkę dla taty to również przedmioty, z których skorzystamy wspólnie z nim, takie jak szachy, kości czy rzutki. Wybraliśmy kilka prezentów.

Prezent pod choinkę dla tatyPrezent pod choinkę dla taty Fot. materiały partnera

Prezent pod choinkę dla dzieci

Nie jest tajemnicą, że dzieci przeżywają święta najbardziej. Nie możemy o nich zapomnieć! Na szczęście najłatwiej jest kupić prezent pod choinkę dla dzieci. Najczęściej wiedzą, co chcą dostać dużo wcześniej i wystarczy poprosić je o napisanie listu do Świętego Mikołaja. Ale jeśli poprosiły o jednorożca lub chcesz im sprawić coś ekstra, mamy kilka pomysłów na prezent pod choinkę dla dzieci.

Prezent pod choinkę dla dzieciPrezent pod choinkę dla dzieci Fot. materiały partnera


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.