Prezent na święta dla taty. Oryginalne pomysły za małą kwotę

Julia Sześciło
14.11.2019 16:00
Prezent na Święta

Prezent na Święta (fot. shutterstock)

Na Święta Bożego Narodzenia czekamy z utęsknieniem. Ten dzień spędzamy w domowych ognisku, wśród rodzinnego ciepła, domowego jedzenia i oczywiście... prezentów! Chcesz kupić wyjątkowy prezent na święta dla taty? Mamy dla ciebie coś idealnego.

Prezent na Święta dla taty do 20 zł

Wspaniałe prezenty, które wywołują uśmiech, cieszą i bawią nie są wcale drogie. Nie musisz w tym roku wydawać fortuny na świąteczne prezenty. Szczególnie jeśli mamy ich dużo do kupienia - warto wybrać coś skromniejszego. Dlatego przygotowaliśmy pomysł na prezent na święta dla taty do 20 zł. Na pewno spodobają mu się świąteczne, zabawne skarpety lub kapcie. Tego używa każdy mężczyzna. Spersonalizowany kubek to też urocza niespodzianka. Jeśli twój tata lubi piwo lub wino - kup mu ładny pokal, kieliszek, skarpety w piwo lub butelkę dobrego wina. I nie zapomnij, że najlepsze podarunki są od serca. Ramka z rodzinnym zdjęciem wzruszy każdego ojca. Oto kilka propozycji na prezent na Święta dla taty do 20 zł.

Prezent na Święta dla taty za 20 złPrezent na Święta dla taty za 20 zł fot. materiały partnera

Prezent na święta dla taty do 50 zł 

Dobry prezent nie musi kosztować wiele. Liczy się jak dobrze znamy bliską osobę i warto odpowiednio wcześniej coś dla niej wybrać. Ciężko znaleźć coś wyjątkowego w pośpiechu. Na szczęście do świąt jeszcze sporo czasu, więc na spokojnie znajdziesz prezent na święta dla taty do 50 zł. Eleganckiemu mężczyźnie dobierz jakiś szykowny element garderoby. Gustowne spinki do mankietu lub piękny krawat to bardzo wytworny prezent, który kupisz za 50 zł. Skórzany portfel, etui na okulary lub pióro to tak samo dobra propozycja na prezent świąteczny dla taty. Jeśli szukasz czegoś bardziej luźnego - postaw na zabawne kapcie męskie, kufel do piwa z grawerunkiem lub świąteczną bluzkę. Ktoś kiedyś powiedział, że najpiękniejsze, co możemy dać drugiej osobie, to nasz czas. Coś w tym jest. Chwile z bliskimi są bezcenne. Dlatego świetny prezent na święta dla taty do 50 zł będzie taki, przy którym wspólnie spędzicie kilka chwil. Możesz kupić szachy, rzutki, kości czy karty do gry w brydża - prezent przy którym będziecie się świetnie bawić. 

Prezent na święta dla taty do 50 złPrezent na święta dla taty do 50 zł fot. materiały partnera

Oryginalny prezent na Święta dla taty

Lubisz oryginalne prezenty? Uwielbiasz zaskakiwać bliskich? Nie lubisz oklepanych schematów? Świetnie! Mamy dla ciebie propozycje na oryginalny prezent na Święta dla taty. Jeśli twój ojciec jest koneserem jakiegoś alkoholu np. whisky - kup mu gustowny zestaw do picia, najlepiej z grawerunkiem. Generalnie, każdy prezent ze specjalnym napisem jest niezwykły, więc śmiało po niego sięgnij. To też dobry sposób, by rozweselić bliską osobę. Oryginalny prezent na Święta dla taty to kupon na kolację degustacyjną lub dzień w spa dla mężczyzny. Zapewnisz mu tym miłą niespodziankę. Świąteczny sweter jako prezent to oryginalny pewniak dla taty, wprawisz go w świąteczny nastrój. A jeśli jesteś kreatywna - zrób coś sama np. album specjalnie dla niego lub nagraj piosenkę. I nie przejmuj się, najlepszym prezentem na święta będziesz ty! 

Oryginalny prezent na Święta dla tatyOryginalny prezent na Święta dla taty fot. materiały partnera