Prezent na Mikołajki od serca. Co dać by bliski poczuł się wyjątkowo?

Julia Sześciło
31.10.2019 16:00
Prezent na Mikołajki

Prezent na Mikołajki (shutterstock)

Mikołajki to magiczny dzień. Nasz mały podwieczorek przed wigilią Bożego Narodzenia. Każdy ma związane z nim zwyczaje i tradycje. Jedni chowają prezenty do butów, inni pod poduszkę. Nie ważne jak go spędzasz, spraw by w tym roku ten dzień był magiczny. Podaruj bliskim piękny prezent na Mikołajki. Przygotuj się już dziś!

Prezent na Mikołajki dla chłopaka

Każdy z nas lubi sprawiać radość swoim bliskim. Mikołajki to idealny czas, by podarować drugiej osobie jakiś drobiazg. Przygotowałyśmy świetne prezenty dla chłopaka, które wywołają uśmiech na jego twarzy. Skarpety jako prezent na Mikołajki dla chłopaka to klasyk. Ale nie musi być nudny! Polecamy skarpety firmy Many Mornings. W każdej parze lewa skarpetka różni się od prawej, co daje komiczny efekt. Są szalenie oryginalne, kolorowe o zróżnicowanej tematyce. Na pewno przypadną do gustu chłopakowi. Najlepszymi prezentami są rzeczy, kupione z myślą o nas, pokazujące jak dobrze znamy obdarowywanego. Świetnie ku temu sprawdzi się spersonalizowany prezent na Mikołajki dla chłopaka. Rzeczy na które możemy nanieść specjalny grawerunek czy napis jest zadziwiająco dużo. Możesz zrobić wyjątkową koszulkę, kubek, kufel do picia, a nawet zestaw do gry w kości. Zabawny napis lub wyznanie uczuć to strzał w dziesiątkę!

Prezent na Mikołajki dla chłopakaPrezent na Mikołajki dla chłopaka materiały partnera

Prezent na Mikołajki dla dziewczyny 

Każdy z nas lubi szóstego grudnia dać się zaskoczyć i wyciągnąć coś z buta lub spod poduszki. Chcesz podarować coś jakiejś kobiecie? Pomożemy dobrać piękny prezent na Mikołajki dla dziewczyny. Wino lub słodycze to pewniak udanego podarunku. Rozweseli zawsze, lubi je każda kobieta. Tak samo dobrze sprawdzą się urokliwe poduszki, świece zapachowe, notatniki czy zestawy herbat. Ubranie to też opcja na prezent na Mikołajki dla dziewczyny. Jednak uważaj, by pasowało do gustu obdarowywanej. Bezpieczniej dobrać ujmujące skarpetki lub szalik. Spersonalizowany prezent doceni każda kobieta. Możesz przygotować napis, który rozczuli serce matki/dziewczyny/babci lub rozbawi ją do łez. Wybraliśmy parę wyjątkowych propozycji na prezent na Mikołajki dla dziewczyny.

Prezent na Mikołajki dla dziewczynyPrezent na Mikołajki dla dziewczyny materiały partnera

Prezent na Mikołajki dla dzieci

Dzieci przeżywają święta najmocniej. Zaglądanie pod poduszkę czy sprawdzanie butów szóstego grudnia to magiczna chwila. Nie zapomnijmy o nich, w tym ważnym dniu. Wybierz prezent na Mikołajki dla dzieci. Ucieszą się z wymarzonej zabawki, misia czy słodyczy. Na szczęście dzieciom niewiele potrzeba do szczęścia, liczy się nasz gest i ciepło. Jednak dobrze sięgnąć nie tylko po słodycze, maluchy poczują się docenione. Wybraliśmy parę propozycji na prezent na Mikołajki dla dzieci, które na pewno im się spodobają. 

Prezent na Mikołajki dla dzieciPrezent na Mikołajki dla dzieci materiały partnera

Prezent na Mikołajki klasowe

Dzień Świętego Mikołaja obchodzony jest specjalnie w biurach, miejscach pracy i szkołach. Prezent na Mikołajki klasowe nie musi być problemem. Mamy wdzięczne propozycje, które z przyjemnością podarujesz. Planner, śmieszne skarpety, kubek czy torba to dobry prezent na Mikołajki klasowe.

Prezent na Mikołajki klasowePrezent na Mikołajki klasowe materiały partnera

Więcej o: