Pomysłowe prezenty na I Komunię: wymarzone sprzęty dla małego fana sportu

Redakcja
24.05.2018 11:01
prezenty na I Komunię

prezenty na I Komunię (shutterstock)

Sezon komunijny w pełni, więc z pewnością szukasz wymarzonego prezentu dla małego członka rodziny, który właśnie przystępuje do tego sakramentu. Jeśli chcesz, by podarunek był niezapomniany oraz użyteczny, postaw na sprzęt sportowy uwielbiany przez dzieci!

I Komunia Święta to przede wszystkim przeżycie duchowe, jednak wiele dzieci czeka również na upominki od lat ściśle związane z tym ważnym dniem. Idzie lato, więc chcemy, aby dzieci spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz zmotywować je do aktywności fizycznej, bez względu na to czy jesteś rodzicem czy chrzestnym, postaw na prezent w postaci sportowego sprzętu! To z pewnością będzie wymarzony upominek. Co wybrać, aby maluch był zadowolony? Podpowiadamy!

Hulajnoga

Hulajnoga - prezentHulajnoga - prezent pixabay/materiały partnera

Hulajnoga to wspaniały sprzęt do szybkiego przemieszczania się, np. na przystanek autobusowy. Dzięki niej twoje dziecko łatwiej opanuje jazdę na deskorolce oraz rolkach! To urządzenie doskonale wpływa na rozwój malucha - rozwija poczucie równowagi, oswaja z prędkością i wspomaga ogólną kondycję. 

Deskorolka 

Deskorolka i longboard - prezentyDeskorolka i longboard - prezenty pixabay/materiały partnera

Deskorolka to marzenie każdego dziecka. Oczywiście jazda na "desce" to wymagający sport, warto więc kupić również ochraniacze na kolana i kolorowy kask, który ochroni głowę w razie upadku. Dzięki desce mały sportowiec będzie mógł nauczyć się wielu trików, co sprawi mu ogromną frajdą i będzie lekcją cierpliwości oraz systematyczności. Ostatnio wzrasta również popularność longboardu (połączenie deskorolki z deską do surfingu).

Wrotki i rolki

Wrotki czy rolki? Co wybrać? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców i ich pociech. Spieszymy z pomocą! Jeśli dziecko umie jeździć na łyżwach, z pewnością poradzi sobie również z jadzą na rolkach, które mają kółka umieszczone w jednym rzędzie. Dzięki takiemu sprzętowi dziecko nie tylko zazna ruchu, ale również jest w stanie nauczyć się profesjonalnych trików, co z pewnością sprawi mu radość. 

Rolki i wrotki - prezentRolki i wrotki - prezent pixabay/materiały partnera

Wiele osób myli wrotki z rolkami, tymczasem te pierwsze mają dwa rzędy kół, a co za tym idzie, są bardziej stabilne. Rozwijają również mniejszą prędkość. Nauka jazdy na wrotkach możne na początku wydawać się trudna, ale z biegiem czasu stanie się nowym, wielkim wyzwaniem! Ogromną frajdą jest zjeżdżanie na wrotkach z górki - pamiętajcie jednak, żeby wasze dziecko zawsze miało na głowie kask oraz o tym, że na rolkach hamuje się tyłem buta, a na wrotkach przodem. 

100 lat sukienek na komunię. Tak zmieniały się polskie gusta od 1915 roku

Więcej o: