Szalony wieczór z Ryanem Goslingiem? Teraz to możliwe!

15.04.2019 12:00
Wieczór panieński z Ryanem Goslingiem

Wieczór panieński z Ryanem Goslingiem (Shutterstock / Kolaż Avanti24)

Prawdopodobnie nie istnieje na Ziemi kobieta, która nie marzyłaby o wieczorze z Ryanem Goslingiem. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby aktor odwiedził nas podczas szalonych podrygów a babskim gronie. Niemożliwe? Mamy na to bardzo skuteczny sposób!

Najpierw był "Pamiętnik" i Ryan Gosling, jako romantyczny Noah, który zbudował ukochanej dom. Potem przyszedł "Drive" i niezwykle męski kierowca, który chwytał za serce swoją poprawnością. W "Drugim obliczu" Ryan stał się złym chłopcem z tatuażami, o którym podświadomie marzy każda kobieta. "La La Land" okazał się wisienką na torcie, a kto przeżył w młodości wielką miłość i ją porzucił, utożsamia ją teraz z postacią Sebastiana.

 

Marzenia się spełniają

W Ryanie Goslingu kochają się wszystkie, ale ostatecznie udało się tylko jednej - Evie Mendes. Reszta musi zadowolić się... Ryanem z kartonu! Figura z podobizną aktora jest od niego tylko 4 centymetry niższa, ale i tak może dostarczyć masę rozrywki! Kartonowe gwiazdy to coraz popularniejszy element wszelkiego rodzaju imprez. W wyjątkowe karnawałowe noce szalona zabawa z wymarzonym facetem to kusząca perspektywa!

Wieczór panieński z figurą Ryana GoslingaWieczór panieński z figurą Ryana Goslinga Shutterstock / Mat. partnera

Lepszy Ryan z kartonu niż nie-Ryan z krwi i kości 

Kartonowa figura dostarcza rozrywki nie tylko na tzw. "biforze", można zabrać ją ze sobą do limuzyny albo na wojaże po mieście. Kartonowy Ryan nie nudzi się babskimi plotkami ani nie narzeka na zbyt dużą ilość "selfie". Będzie pozował z uczestniczkami imprezy wszędzie, gdzie tylko będą miały na to ochotę i zawsze świetnie wyjdzie na zdjęciach. Inne funkcje? Można z nim tańczyć, obejmować go i głaskać. Z pewnością nie zaprotestuje przed setnym cmoknięciem w policzek i nie skrytykuje, gdy sięgniesz po kolejną porcję tortu. Być może nawet pomoże złapać taksówkę, gdy zechcesz już wracać do domu?

Wieczór panieński z Ryanem GoslingiemWieczór panieński z Ryanem Goslingiem Shutterstock / Kolaż Avanti24

Ryan ma znanych kolegów

Jeśli twoje serce bije dla innej gwiazdy, pamiętaj, że Ryan ma dużo znajomości. Wybór jest naprawdę szeroki! Wśród chętnych do zabawy zawsze są: Johnny Depp, Brad Pitt, Christiano Ronaldo, David Beckham czy Daniel Craig. Oprócz tego Ryan może przyprowadzić wielu kolegów z zaprzyjaźnionych filmów: Batmana, Thorina z Hobbita, Kapitana Amerykę czy Stormtroopera. Jako znany aktor, Ryan ma również sporo znajomości na najwyższych szczeblach. Panieński z Donaldem Trumpem? Tylko dla najbardziej odważnych!

Wieczór panieński z Ronaldo, Trumpem, Batmanem i ElvisemWieczór panieński z Ronaldo, Trumpem, Batmanem i Elvisem Shutterstock / Kolaż Avanti24