Prezent na I Komunię dla chłopca

Prezent komunijny dla chrześniaka albo innego małego krewniaka spędza ci sen z powiek? Co kupić chłopcu na I Komunię? Podpowiadamy, jakie prezenty ucieszą dzieci w tym szczególnym dniu.

I Komunia Święta to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Podniosła atmosfera towarzysząca sakramentowi w kościele, a później huczny obiad w gronie rodziny i przyjaciół. Przyjęło się, że I Komunia to okazja do obdarowywania dziecka prezentami. Prezent dla chłopca to nie lada wyzwanie! Przedstawiamy propozycje gadżetów, rowerów i sprzętu elektronicznego, które z pewnością ucieszą ośmiolatka!

Klasyczny prezent na I Komunię dla chłopca - rower, rolki lub deskorolka

Podstawą trafnego wyboru prezentu jest wiedza na temat obdarowywanego. Jeśli wiesz, że chłopiec, któremu szykujesz prezent, lubi sport, sprawa jest prosta. Prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody? Rower! Na komunię dostawali go nasi rodzice, a i dzisiaj jest to praktyczny i dobry prezent dla młodego miłośnika sportu. Jeśli rower to dla ciebie za duży wydatek (za porządny model można zapłacić nawet kilka tysięcy), proponujemy rolki lub deskorolkę. Rolki to klasyczny podarunek, który zachęci chłopca do ruchu na świeżym powietrzu, a deskorolka, przeżywająca powrót swojej świetności, sprawi, że młody sportowiec będzie bardzo na czasie.

chłopiec na rowerzechłopiec na rowerze Fot. www.unsplash.com

Oryginalny prezent na komunię dla chłopca - gadżety elektroniczne

Wiele osób uważa, że elektronika to niedobry prezent dla dziecka, lecz ośmiolatek, który zostanie odpowiednio przygotowany do posiadania telefonu, własnego komputera czy tabletu, może dzięki tym gadżetom zyskać cenne źródło wiedzy i zabawy. Jeśli wiesz, że rodzice dziecka nie mają nic przeciwko temu, kup chłopcu wygodny tablet, komórkę lub komputer. Taki prezent można, wraz z kolejnymi okazjami, uzupełniać o dodatkowe elementy, takie jak słuchawki, głośniki, etui czy inne gadżety. 

dzieci z laptopamidzieci z laptopami Fot. www.pixabay.com

Pamiątkowy prezent na komunię dla chłopca - medalik lub album okolicznościowy

Najprostszym, a jednocześnie najbardziej popularnym prezentem na I Komunię jest okolicznościowa biżuteria. Złoty medalik lub krzyżyk to pamiątka, którą przechowuje się przez całe życie. Jeśli dobrze znasz chłopca, któremu robisz prezent z okazji I Komunii, możesz pokusić się o stworzenie albumu z pamiątkowych zdjęć - gotowe znajdziesz w wśród naszych propozycji. 

pierwsza komuniapierwsza komunia Fot. www.pixabay.com

Więcej o:
Copyright © Agora SA