Gadżety na zimę

Roksana Krawczyk
07.12.2017 17:26
Gadżety na zimę

Gadżety na zimę (Materiały prasowe)

Szukasz rzeczy, które w prosty sposób pomogą ci przetrwać zimę? Przedstawiamy 5 gadżetów, dzięki którym łatwiej ci będzie poradzić sobie z minusową temperaturą.

Te rzeczy nie tylko pozwolą ci w dobrej formie przetrwać zimę, ale również wywołają uśmiech na twojej twarzy. Wśród tych gadżetów znajdziesz również takie, które idealnie nadają się na świąteczny prezent.

Gadżety na zimęGadżety na zimę Materiały prasowe

Termofor

Jego nazwa wzięła się od połączenia dwóch słów: termo, co oznacza ciepło phorein, co oznacza nieść. Termofor to pojemnik, który napełniony gorącą wodą robi się ciepły, a jego temperatura pozostaje niezmienna nawet do kilku godzin. Ogrzewając różne części naszego ciała poprawiamy krążenie krwi, przez co jest nam cieplej. Termofor służy również uśmierzenia bólu, w tym miesiączkowego. Jest to zatem świetny pomysł na prezent dla kobiet. Szczególnie zaleca się go osobom, które mają problem z zimnymi stopami. Termofory występują w wielu wzorach i kolorach. 

Rękawiczki Bluetooth 

Szukasz prezentu dla swojego mężczyzny? Takie rękawiczki będą strzałem w dziesiątkę! Dzięki umieszczonej w nich elektronice pozwalają na prowadzenie rozmów bez wyciągnięcia telefonu z kieszeni. Mają dwa przyciski: jednym odbieramy połączenia, drugim odrzucamy. Ulokowanie głośników zmusza do ułożenia ręki w geście "zadzwoń do mnie".

Podgrzewane kapcie z USB 

Masz problem z wiecznie zimnymi stopami? Takie kapcie będą spełnieniem twoich marzeń. Mają układ do podgrzewania stóp zasilany portem USB, który jest całkowicie bezpieczny. Kapcie mają uniwersalny rozmiar i są bardzo przyjemne w dotyku. 

Kubek termiczny

Idealnie nadaje się na każdą podróż. Zachowa wysoką temperaturę napoju. Jest bardzo wygodny w przechowywaniu i łatwy w użytkowaniu. Świetnie nada się na prezent dla smakosza kawy lub herbaty, który swój ulubiony napój chce mieć zawsze pod ręką.  

Więcej o: