Sportowe ubrania CROPP i HOUSE, za które nie zapłacisz więcej niż 100 zł. Najtańszą rzecz dostaniesz już za 14,99!

Chcesz odświeżyć swoją sportową garderobę niewielkim kosztem? Jeśli tak, to świetnie trafiłaś! Teraz w sklepach Cropp i House znajdziesz modne ubrania w sportowym stylu, na które nie wydasz więcej niż 100 złotych!

Bluzy na każdą okazję

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Wygodna bluza to element garderoby, który ma w szafie każda z nas. Najczęściej nosimy ją do sportowych outfitów, lecz równie dobrze możemy łączyć ją z bardziej eleganckimi zestawami. Gładkie modele w pastelowych kolorach lub te z ozdobnymi wstążkami świetnie sprawdzą się nie tylko w sportowych stylizacjach. Zestawione z botkami na obcasie i eleganckimi dodatkami będą znakomicie wpisywać się w modny w tym sezonie trend altleisure, który promuje łączenie różnych stylów.

Kurtki na jesień w sportowy stylu

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Jeśli jeszcze nie wyposażyłaś się w jesienną kurtkę, to najwyższa pora, by wreszcie zdecydować się na ten zakup! Specjalnie dla was znaleźliśmy modele, których cena nie przekracza 100 zł. Wybraliśmy również fasony, które w tym sezonie podbijają rynek mody. Kurtki pikowane oraz bomberki to dwa najbardziej popularne modele, które noszą wszyscy chcący ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami. My postawiliśmy na neutralne kolory, które dobrze zgrają się z każdą stylizacją. 

Proste topy i koszulki

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Prosty T-shirt lub gładki top to baza wielu najróżniejszych stylizacji. Zwykła koszulka to "must-have", który koniecznie musi znaleźć się w każdej szafie. Najlepiej, jeśli masz kilka prostych bluzek w różnych kolorach, które będą pasować do wszystkiego, dzięki czemu zawsze szybko stworzysz stylizację na każdą okazję. Już teraz w sklepach Cropp i House znajdziesz mnóstwo modeli o rozbudowanej kolorystyce, a za żaden z nich nie zapłacisz więcej niż 20 złotych! 

Zobaczcie więcej ubrań do 100 zł ze sklepów Cropp i House!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.