Lady Gaga na Super Bowl zachwyciła świat! Odtwarzamy te stylizacje, które każda z nas mogłaby nosić

Klaudia Stawska
07.02.2017 18:30
Lady Gaga na Super Bowl

Lady Gaga na Super Bowl (źródło: LadyGagaVEVO)

Super Bowl to najważniejsze amerykańskie wydarzenie sportowe, podczas którego także wybrane gwiazdy mają szansę zaprezentować swoje kilkuminutowe show. W tym roku cały świat zachwycił się występem Lady Gagi. Postanowiłyśmy więc przyjrzeć się jej stylizacjom.

Super Bowl, finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim, to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Zawsze w przerwie między połowami meczu na płycie boiska występuje gwiazda ze swoim kilkunastominutowym show. W tym roku, 05.02.2017 była to Lady Gaga, a jej występowi towarzyszyła amerykańska flaga ułożona z dronów . O występie zrobiło się od razu głośno w wielu serwisach internetowych na całym świecie. Postanowiłyśmy zatem przyjrzeć się stylizacjom Lady Gagi, nie tylko tym z występu.

W sportowej odsłonie

Ponieważ Super Bowl to wydarzenie sportowe, poszukałyśmy sportowych stylizacji piosenkarki. Spodobało nam się połączenie prostych legginsów i sportowych butów z bomberką - w końcu ten fason kurtki jest bardzo "amerykański".

W sportowej odsłonieW sportowej odsłonie kolaż avanti24 /fot. www.instagram.com/ladygaga/ oraz materiały parnterów kolaż avanti24 /fot. www.instagram.com/ladygaga/ oraz materiały partnerów

Mała czarna i kwiaty

Czarna sukienka ozdobiona kwiatowymi haftami doskonale wpisuje się w aktualne trendy. I choć może być trudno znaleźć taką samą kreację, bardzo dobrze sprawdzi się w tej odsłonie również koronkowa sukienka. W połączeniu z obcasami i niewielką torebką stworzy bardzo kobiecy look, którego zwieńczeniem będzie kapelusz z dużym rondem.

Mała czarna i kwiatyMała czarna i kwiaty kolaż avanti24 /fot. www.instagram.com/ladygaga/ oraz materiały partnerów kolaż avanti24 /fot. www.instagram.com/ladygaga/ oraz materiały partnerów

Elegancja w bieli

Kolejna stylizacja, która przypadła nam do gustu, to zestaw z białym garniturem. Krój stroju Lady Gagi jest bardzo odważny, ale jeśli zdecydujecie się na mniejszy dekolt, taki komplet świetnie posłuży zarówno na spotkanie biznesowe jak i na przyjęcie, w zależności od dobranych akcesoriów.

Elegancja w bieliElegancja w bieli kolaż avanti24 /fot. www.instagram.com/ladygaga/ oraz materiały partnerów kolaż avanti24 /fot. www.instagram.com/ladygaga/ oraz materiały partnerów

Artystka na scenie prezentuje nierzadko bardzo odważne i trochę ekscentryczne kreacje, jednak wiele z jej bardziej stonowanych stylizacji bez trudu możemy wykorzystać na co dzień. Zobaczcie więcej ubrań i dodatków zainspirowanych stylem Lady Gagi.

Zobaczcie modne akcesoria w sklepie Avanti.

Więcej o: