Grammy 2016 - najlepsze kreacje z czerwonego dywanu!

Agnieszka Kosińska
W nocy z 15 na 16 lutego o godz. 2 polskiego czasu rozpoczęła się 58. gala rozdania nagród Grammy dla najlepszych artystów roku. Czerwony dywan ugościł światowe sławy ubrane w kreacje za tysiące dolarów od najznakomitszych domów mody. Wzięliśmy pod lupę wszystkie stylizacje z uroczystości i wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze. Zgadzacie się w werdyktem?

58. gala rozdania nagród Grammy 2016

Wczorajszy wieczór był szczególny dla artystów z całego świata. Otóż, w Los Angeles, w hali Staples Center odbyła się 58. uroczystość wręczenia 'muzycznych Oskarów' czyli Grammy . Zgodnie z przewidywaniami najwięcej statuetek trafiło do Kendricka Lamara, Taylor Swift, The Weekend i Eda Sheerana . Jak co roku, stylizacje celebrytów są szeroko komentowane wśród mediów i dziennikarzy. Każda z gwiazd chce, aby jej kreacja była doceniona i nie okazała się klapą.

Kreacje z czerwonego dywanu

Na szczególną uwagę zasługują trzy suknie: Taylor Swift w Atelier Versace, Bella Hadid w Alexandre Vauthier Couture oraz Chrissy Teigen w sukni Yousef Al-Jasmi , która wyglądała przepięknie z brzuszkiem jako przyszła mama. Na wyróżnienie zasługują również kreacje Adele, Alessandry Ambrosio i Seleny Gomez . Wśród pań królowały dopasowane kreacje i co ciekawe, większość z nich wybrała tego wieczoru czerń. Monochromatyczne kreacje wcale nie oznaczały nudy na czerwonym dywanie. Na sukniach wyszywane były koronki, liczne wcięcia w talii oraz głębokie dekolty w kształcie litery V. Taylor Swift wyróżniała się swoją kreacją w czerwono-różowej kompozycji odkrywającej nienaganną sylwetkę piosenkarki, ale największą uwagę gości przykuła stylizacja Lady Gagi , która powróciła, po okresie stonowanych i eleganckich strojów, ze swoimi wręcz bajkowymi kostiumami.

Grammy 2016 najlepsze kreacjeGrammy 2016 najlepsze kreacje Grammy 2016 najlepsze kreacje/ fot. Getty Images Grammy 2016 najlepsze kreacje/ fot. Getty Images

Grammy 2016 najlepsze kreacjeGrammy 2016 najlepsze kreacje Grammy 2016 najlepsze kreacje/ fot. Getty Images Grammy 2016 najlepsze kreacje/ fot. Getty Images

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.