That coat - płaszcz ze znanej sieciówki doczekał się następcy

Adrianna Olejnik
13.03.2017 12:30
Fot. www.instagram.com/thatcoat / www.instagram.com/thatcoat

Fot. www.instagram.com/thatcoat / www.instagram.com/thatcoat (Fot. www.instagram.com/thatcoat / www.instagram.com/thatcoat)

Pamiętacie płaszcz z Zary, który doczekał się swojego konta na Instagramie? Słynny #thatcoat (takim tagiem oznaczany jest w mediach społecznościowych) nadal święci triumfy, a na jego profilu pojawiła się druga edycja kultowego modelu.

Początki

W czerwcu 2016 roku dwie siostry z Londynu zauważyły, że ulice ich miasta zalała biało-granatowa fala. Prosty płaszczyk przypominający modele Chanel stał się faworytem wielu londyńskich kobiet. Okazało się, że to model dostępny w Zarze, a że cieszył się tak dużą popularnością, dziewczyny założyły mu konto na Instagramie. Wrzucały na nie robione ukradkiem na ulicach Londynu zdjęcia, lecz z biegiem czasu popularność płaszcza rozszerzyła się na inne kraje i na ich skrzynkę zaczęły spływać fotki fanek płaszcza z całego zachodu. Wśród nich znalazło się nawet to prezentujące premier Beatę Szydło, z dumą noszącą #thatcoat.

Fot. KPRM, autor: P.Tracz / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. KPRM, autor: P.Tracz / kolaż avanti24 / materiały partnerów

#thatcoat w Ameryce

Popularność płaszcza dotarła również za ocean - internautki z USA zaczęły podsyłać zdjęcia swoich stylizacji z płaszczem w roli głównej. Konto @thatcoat ma obecnie ponad siedem tysięcy obserwujących i częściej niż raz dziennie udostępnia zdjęcia kobiet i dziewczyn w każdym wieku, noszących płaszcz w bardzo różnych zestawieniach. Buty sportowe i luźne T-shirty albo eleganckie koszule i mokasyny - takie wersje stylizacji ze słynnym okryciem można znaleźć w sieci.

Fot. screen z www.instagram.com/thatcoat / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. screen z www.instagram.com/thatcoat / kolaż avanti24 / materiały partnerów

Nowa wersja

O fenomenie płaszcza z Zary napisały wszystkie znaczące media, konto na Instagramie prosperuje świetnie, tak więc nie ma powodu, by kończąc jedną kolekcję, zakończyć prężnie działającą reklamę, jaką są niewątpliwie wszystkie powyższe działania. Zara pokazała kolejny model #thatcoat na sezon wiosenny, a jego zdjęcia od razu pojawiły się na jego profilu. Czy następca kultowego modelu również podbije serca kobiet?

Fot. screen z www.instagram.com/thatcoat / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. screen z www.instagram.com/thatcoat / kolaż avanti24 / materiały partnerów

Zobacz więcej podobnych ubrań.

Więcej o:
Komentarze (16)
Zaloguj się
 • niki1611

  Oceniono 47 razy 37

  .................i to jest dla mnie powód aby nigdy nie założyć takiego płaszczyka.

 • arcylapsus

  Oceniono 51 razy 29

  A od kiedy to sołtysowa z Brzeszcz jest arbitrem elegancji? Coś przeoczyłem?

 • ks-t

  Oceniono 36 razy 26

  To jest reklama? chyba dla moherów

 • miszogun

  Oceniono 48 razy 24

  Szydło wygląda jakby ubierała się w Caritasie.

 • kkes

  Oceniono 45 razy 21

  Nawet ta Szydło? Tfuuu

 • Dolores Vaga

  Oceniono 29 razy 19

  Po takiej reklamie , nie wiem która dziewczyna założy ten płaszczyk.

 • algreg

  Oceniono 26 razy 14

  że nosiła szydło to się nie chwalcie bo to obciach !!!!!

 • gczern

  Oceniono 32 razy 14

  Tylko że na Pani Szydło to wygląda jak wiejska kamizelka z prlu,

 • linchen

  Oceniono 37 razy 13

  Broszkarka w płaszczu typu Chanel? A gdzie walonki na tłustych raciczkach? :D
  Ta baba wyszła ze wsi, ale wieś nie wyjdzie z niej nigdy.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX