Minimalistyczne ubrania - skompletuj swoją szafę na jesień

Agnieszka Kosińska
17.08.2018 14:30
Minimalistyczne ubrania - skompletuj swoją szafę

Minimalistyczne ubrania - skompletuj swoją szafę (Minimalistyczne ubrania - skompletuj swoją szafę / fot. Shutterstock.com)

Minimalistyczny styl coraz bardziej widoczny jest na ulicach. Proste formy i łagodne kolory to cechy rozpoznawcze szafy minimalistki. Zawsze elegancki i kobiecy wygląd pasujący na każdą okazję zapewnia wygodę, zwłaszcza jeśli wciąż przemieszczasz się między biurem, spotkaniami w mieście, a wieczornymi wyjściami. Sprawdź, co powinno się znaleźć w twojej szafie!

Zdefiniuj swój styl


Fot. neverwithoutlipstick.com/ emmahill instagram

Minimalizm na dobre zawładnął gustami kobiet na całym świecie. Prawdziwą definicją prostego stylu są połączenia gładkich t-shirtów, jeansów o ulubionym kroju i pudełkowego płaszcza. Motto główne - wygoda i komfort, cel - kupuj mało, a dobrze. To właśnie fanki minimalistycznego stylu wiedzą najlepiej, jak robić zakupy, aby nie żałować i nie przepłacać. Lubisz mieć swój styl i wyróżniać się z tłumu? W Twojej garderobie panuje kolorystyczny spokój i klasyka form? Jeśli na te dwa pytania odpowiedziałaś twierdząco, to należysz do stylowego grona minimalistek.

Minimalistyczne ubrania w twojej szafie

Minimalizm odzwierciedla rytm twojej duszy. Masz łagodną osobowość i uwielbiasz wyglądać elegancko. Kobiety, które pokochały ten styl wiedzą co to znaczy zdrowy rozsądek. Podstawą jest zbudowanie idealnej bazy, do której dodaje się kolejne elementy i akcesoria. Dzięki temu stylizacje, chociaż oparte na tych samych ciuchach, za każdym razem wyglądają inaczej.


Fot. stylememos.co.uk/ riskmadeinwarsaw instagram/ galmeetsglam.com

Do tego potrzebujesz dobrej jakości koszulek i koszul w stonowanych kolorach oraz pasujących do twojej sylwetki jeansów. W twojej szafie nie może zabraknąć również wełnianych swetrów o grubym splocie, dobrze skrojonych marynarek i eleganckich, subtelnych dodatków.

Jakość, nie ilość

W tym trendzie ważna jest jakość. Jeśli zainwestujesz w piękny karmelowy płaszcz z wełny o klasycznym kroju, który jest świetnie wykonany i dopasowany do twojej figury, to możesz być pewna, że przez najbliższe lata będzie ci służył i prezentował się jak nowy. Dzięki takim ubraniom codzienny strój będzie zawsze wpisywał się w panujące trendy i wyglądał jak z najnowszej kolekcji.


Pinterest