Pierwszy dzień w nowej pracy - zrób wrażenie modnymi stylizacjami

Beata Aduckiewicz
29.05.2018 13:00
pierwszy dzień w pracy

pierwszy dzień w pracy (pierwszy dzień w pracy)

Czeka cię pierwszy dzień w nowej pracy i chcesz się do niego przygotować pod każdym względem? Zobacz więc kilka inspiracji na biurowe stylizacje!

Pierwszy dzień w nowej pracy to z pewnością ważne i stresujące wydarzenie. Chcemy wypaść jak najlepiej i zrobić dobre wrażenie nie tylko na szefie, ale także i na współpracownikach. Oprócz odpowiedniego samopoczucia oraz pozytywnego nastawienia ważne jest także to, jak wyglądamy. Ma być schludnie, modnie, oraz profesjonalnie. Tak, wszystkie te cechy da się połączyć w jednym zestawieniu. Jeśli więc szukasz inspiracji na modne stylizacje do biura, to dziś przygotowałam trzy propozycje, które pomogą ci wyglądać świetnie. Którą wersję wybierzesz?

Tutaj znajdziesz oferty pracy w banku 

Beżowe cygaretki

Pierwszy dzień w nowej pracy - cygaretki / kolaż: mat. partnera Pierwszy dzień w nowej pracy - cygaretki / kolaż: mat. partnera

Pierwsza stylizacja będzie idealna na fanek stonowanych i delikatnych kolorów. Postanowiłam wybrać beżowe cygaretki i zestawiłam je z modną białą koszulą o delikatnym wzorze. Na koszulę proponuję założyć żakiet w kolorze pudrowego różu. Całość uzupełnij czarną, klasyczną torebką, pasującymi kolorystycznie czółenkami oraz subtelną biżuterią. Takie zestawienie jest zarówno komfortowe, jak i eleganckie.

Tutaj znajdziesz oferty pracy w administracji 

Trochę koloru

Pierwszy dzień w nowej pracy - pomarańczowy / kolaż: mat. partnera Pierwszy dzień w nowej pracy - pomarańczowy / kolaż: mat. partnera

W drugiej stylizacji do biura zdecydowałam się wykorzystać jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu, czyli pomarańczowy. Bluzkę w tym kolorze wykonaną z atłasu zestawiłam z szarą, ołówkową spódnicą. Do tego wybrałam czarne czółenka oraz brązową torebkę. Całość uzupełniłam złotym zegarkiem oraz potrójnym naszyjnikiem.

Sukienka koszulowa

Pierwszy dzień w pracy - sukienka koszulowa / kolaż: mat. partnera Pierwszy dzień w pracy - sukienka koszulowa / kolaż: mat. partnera

Świetnym wyborem do pracy może też okazać się sukienka koszulowa. Ja wybrałam więc model w kolorze granatowym i zestawiłam go z czółenkami w fuksjowym odcieniu. Do tego dopasowałam jeszcze beżowo-granatową torebkę oraz cienki, brązowy pasek. Stylizację uzupełniłam za pomocą błyszczących kolczyków oraz bransoletki.

Więcej o: