Kolejna odsłona kolekcji H&M STUDIO

Natalia Stachacz
31.01.2017 14:00
STUDIO to limitowana, nieco bardziej luksusowa i wysublimowana linia H&M, którą szwedzka sieciówka prezentuje dwa razy w roku. Na sezon wiosenno-letni projektanci marki przygotowali zestaw ubrań i dodatków inspirowany sportem i... baletem.

Oversizowa sukienka maxi kontra elegancka, koronkowa koszula - najnowsza odsłona H&M STUDIO to z jednej strony typowo sportowe fasony, a z drugiej kobiece, pełne gracji i elegancji ubrania, które sprawdzą się podczas wielkich wyjść. Sama projektantka marki, Pernilla Wohlfart, mówi o niej, że to połączenie przeszłości z teraźniejszością:

"Jest to kolekcja z pozytywnym przekazem nadziei oraz optymizmu. Można w niej dostrzec znajomość przeszłości połączoną z energią dnia dzisiejszego, co tworzy drogę ku przyszłości".

Kolejna odsłona kolekcji H&M STUDIOKolejna odsłona kolekcji H&M STUDIO

Kolorystyka ubrań i dodatków z najnowszej kolekcji H&M STUDIO jest bardzo minimalistyczna. Składają się na nią tylko trzy barwy: biel, czerń i... neonowy róż. Naszą uwagę przykuły elementy z dwóch zupełnie różnych biegunów: klasyczny, czarny trencz i różowa, półprzezroczysta koszula z falbanami i stójką.

H&M STUDIOH&M STUDIO

Warto też zaznaczyć, że jedną z twarzy promujących linię jest polska supermodelka Małgorzata Bela.

Kolekcja będzie do kupienia od 1 marca (sklep online, w sklepach stacjonarnych pojawi się dzień później).

H&M STUDIO SS17H&M STUDIO SS17

Więcej o: