Druga odsłona kolekcji ECCO SHAPE

Natalia Stachacz
07.11.2016 10:00
Pierwsza, bardzo dobrze przyjęta kolekcja ECCO SHAPE, łączyła w sobie nowoczesny, elegancki design z innowacyjną technologią, dzięki której buty z tej linii były wyjątkowo wygodne. Na rynku debiutuje właśnie kolejna jej odsłona - jakie modele kupimy tym razem?

Mat. prasowe ECCO

Mat. prasowe ECCO

Kolekcja ECCO SHAPE to odpowiedź na pragnienia wielu kobiet. Wszystko dzięki "magicznym obcasom" i innowacyjnej technologii, która sprawia, że buty są nie tylko stylowe, ale także bardzo funkcjonalne. Skandynawska marka powraca właśnie z drugą odsłoną tej linii. Tak jak poprzednio każda para posiada wyjątkową wkładkę obniżającą stopę w taki sposób, że obcas o wysokości 7,5 cm zyskuje dodatkowe 1,5 cm, co w efekcie daje 9-ciocentymetrową wygodną szpilkę.

Mat. prasowe ECCOMat. prasowe ECCO

Druga kolekcja ECCO SHAPE to typowe propozycje na jesień i zimę. Nie brakuje więc botków i kozaków. Modele butów są proste i eleganckie - przywodzą na myśl charakterystyczny w swej prostocie skandynawski design, z którego słynie marka. Uzupełnieniem kolekcji są eleganckie torebki, wykonane z naturalnej skóry.

Więcej o: