ECCO SHAPE: szpilki, które zachwycają wyglądem i... wygodą!

Natalia Stachacz
19.08.2016 15:00
ECCO chce zrewolucjonizować obuwniczy świat i spełnić marzenie kobiet na całym świecie. Bo która z nas nie pragnie szpilek, które oprócz tego, że są piękne, zachwycają też wygodą? Buty z kolekcji SHAPE wysmuklają nogi i wyglądają na ultra wysokie, choć w rzeczywistości wcale takie nie są. Jak to możliwe?

ECCO SHAPE: szpilki, które zachwycają wyglądem i... wygodą!

ECCO SHAPE: szpilki, które zachwycają wyglądem i... wygodą!

Wyjątkowy kształt obcasów, specjalna wkładka i nowoczesny, ale też minimalistyczny design, który sprawia, że buty pasują praktycznie do wszystkiego - nowa kolekcja ECCO SHAPE to może być rewolucja w temacie szpilek. Marka wyszła naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet i stworzyła modele, które nie tylko się pięknie prezentują, ale też wysmuklają nogi i co najważniejsze są wygodne, mimo całkiem wysokiej szpilki. Czym się więc wyróżnia ta linia?

Oprócz nowego kształtu obcasa, w butach ECCO SHAPE wbudowaną wyjątkową wkładkę obniżającą stopę w taki sposób, że obcas o wysokości 7,5 cm zyskuje dodatkowe 1,5 cm, co w efekcie daje 9-cio centymetrową wygodną szpilkę.

Kolekcja ECCO SHAPE Kolekcja ECCO SHAPE

Na szczęście wyjątkowa technologia idzie w parze z wyglądem butów. Każda cholewka jest stworzona z miękkiej skóry cielęcej, co jest nie tylko komfortowym, ale też stylowym rozwiązaniem. Forma butów przywodzi na myśl charakterystyczny w swej prostocie skandynawski design, z którego słynie marka ECCO.

"Współczesna kobieta chce wyglądać dobrze, ale nie chce być ograniczona wyborem obuwia. Rozumiemy, że ważny dla niej jest zarówno wygląd, jak i samopoczucie - dlatego zaprojektowaliśmy innowacyjny model obcasa, w którym widać zawartą skandynawską miłość do minimalizmu. Kolekcja ECCO SHAPE stanowi doskonałą równowagę pomiędzy trendami w modzie oraz wygodą - jestem niezwykle dumna z tego, co udało nam się osiągnąć tą kolekcją," mówi Niki Tastensen, dyrektor Concept Lab.

Więcej o: