Te buty wyglądają jak Gucci, a kosztują mniej niż 90 złotych!

Redakcja
19.10.2017 13:00
Szpilki inspirowane Gucci

Szpilki inspirowane Gucci (Źródło: www.instagram.com/gucci / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów)

Sklepy sieciowe bardzo często inspirują się projektami słynnych domów mody, wypuszczając ubrania i dodatki podobne do luksusowych oryginałów. Tym razem znaleźliśmy szpilki łudząco podobne do modelu firmy Gucci za niecałe 90 złotych.

Obcasy, o których mowa, to projekt z kolekcji Pre-Fall z poprzedniego sezonu jesiennego. Model wciąż jest aktualny i można bardzo często spotkać go na zagranicznych ściankach w zestawach z innymi luksusowymi ubraniami.

Post udostępniony przez Gucci (@gucci) 21 Wrz, 2017 o 11:53 PDT

Post udostępniony przez Gucci (@gucci) 14 Kwi, 2016 o 11:15 PDT

Czółenka inspirowane Gucci - stylizacja
Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Czółenka mają modne zapięcie na kostce w kształcie litery "T" (motyw ten jest obecnie intensywnie lansowany nie tylko przez dom mody Gucci) oraz charakterystyczną naszywkę w formie ust.

Niemal identyczne szpilki - w różnych wariantach kolorystycznych - znaleźliśmy w popularnym sklepie z butami. Jako że przód butów jest otwarty, można nosić je również wiosną i latem. W chłodnych miesiącach roku świetnie wyglądać będą na gołych stopach, jak również z rajstopami. Tak! Rajstopy do otwartego obuwia znów są modne, a pisaliśmy o tym tutaj. Forma czółenek Gucci idealnie wpisuje się w trend retro, natomiast złote paski i motyw ust w klimacie pop sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle współcześnie! 

Post udostępniony przez Gucci (@gucci) 23 Kwi, 2016 o 5:08 PDT

Czółenka Renee inspirowane Gucci
Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Poniżej znajdziesz więcej wariantów kolorystycznych oraz inne szpilki o podobnym wyglądzie.