Czerwona szminka na wiele sposobów - zobacz nasze inspiracje z sieci

Wiktoria Nowak
06.03.2016 13:00
Czerwona szminka

Czerwona szminka (Pixabay.com)

Wszystkie jesteśmy piękne takie jakie jesteśmy naturalne, to fakt. Ale dlaczego by czasem nie dodać sobie uroku za pomocą czerwonej szminki? Jest to niekwestionowanie najlepsza przyjaciółka każdej z nas. Sprawdź nasze ulubione inspiracje z sieci na zastosowanie czerwonej szminki

Czerwona szminka, czarna sukienka

Do czarnej sukienki i dużych, złotych kolczyków wybierz jasny odcień szminki ,o kolorze - koralowej czerwieni. Żeby kolor na ustach był wyrazisty i trwały, przed nałożeniem szminki obrysuj usta kredką - koniecznie w podobnym kolorze. Ten trick sprawi, że optycznie powiększysz swoje usta, naturalną i nieinwazyjną metodą

Czerwona szminka, biała bluzka

Jesteś naturalną blondynką i uwielbiasz intensywne kolory na ustach? Do białej kreacji koniecznie wybierz czerwoną szminkę w nieco ciemniejszych barwach. Burgund, ciemna wiśnia czy bordo sprawi, że zahipnotyzujesz każdego dookoła siebie.

Szminki Maccosmetics

O tych pomadkach słyszałaś już nie raz, ale nigdy nie miałaś okazji ich przetestować? Fakt - ta szminka to już niekwestionowany hit, bez którego ciężko nam się obejść. Pamiętaj jednak, że przy wyborze odpowiedniej szminki ważne jest również to, czy dba ona odpowiednio o nasze usta.

Szminka Estee Lauder

Szminkę tą najlepiej rozprowadzać pędzelkiem. Po nałożeniu pierwszej warstwy odciśnij nadmiar w chusteczkę higeniczną i pokryj usta kolejną warstwą. Estee Lauder to kolejna nasza perełka wśród szminek.

Szminka Rimmel

Twoje usta są zbyt wąskie? Pomadka Rimmel doda im objętości, jeśli odpowiednio jej użyjesz. Usta pomaluj od środka ku zewnętrznym kącikom. Tak nadasz konturom bardziej okrągły kształt i optycznie powiększysz swoje usta.

Więcej o: