Kultowe bluzy Paprocki&Brzozowski dla niej i dla niego

Kasia Żechowicz
02.11.2017 13:00
Plants by Paprocki&Brzozowski

Plants by Paprocki&Brzozowski (Fot. www.instagram.com/paprockibrzozowski)

Paprocki&Brzozowski to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych przez gwiazdy marek tworzonych przez polskich projektantów. Ubrania z ich casualowej linii "Plants" kupisz w bardzo dobrej cenie!

Paprocki i Brzozowski niedawno obchodzili 19. urodziny swojej marki. Jest co świętować, bo to jedne z najlepiej rozpoznawalnych nazwisk polskiej mody. Projektanci ubierają m.in. Kingę Rusin, Reni Jusis, Annę Dereszowską, Katarzynę Sokołowską i wiele innych gwiazd. Oprócz pięknych, wyjściowych kreacji, Paprocki i Brzozowski stworzyli casualową i przystępną cenowo linię ubrań na co dzień. W jej skład wchodzą głównie bluzy, koszulki i spódnice z charakterystycznymi nadrukami.

Bluzy dla niej

W tańszej kolekcji "Plants" Paprockiego i Brzozowskiego dominują uniwersalne kolory, głównie czerń i biel, lecz pojawiają się również neonowe akcenty. Charakterystycznym elementem jest motyw róży, który znajduje się na większości bluz i T-shirtów. Oprócz tego można je rozpoznać po napisach "Love"i wyraźnych inicjałach projektantów. Ubranie od Paprockiego i Brzozowskiego to świetny pomysł na prezent, który możesz sprawić sobie lub komuś bliskiemu. Modele z kolekcji "Plants" nie kosztują wiele! T-shirty i bluzy kupicie za niewiele ponad 300 złotych.

Bluzy damskie z kolekcji Plants Paprocki&Brzozowski
Fot. www.instagram.com/paprockibrzozowski

T-shirt dla niej

T-shirt z napisem przyciągającym uwagę to jeden z ważniejszych trendów ostatnich sezonów. Paprocki i Brzozowski doskonale wykorzystali go w swojej kolekcji, proponując koszulki opatrzone krótkimi, choć wymownymi wyrazami. Jeden z modeli wybrała Joanna Koroniewska. Aktorka zdecydowała się na neonowy model z napisem LOVE. T-shirty polskiego duetu projektantów wykorzystasz wielokrotnie, a najlepiej wyglądają z jeansami (lub spódnicą) i marynarką.

T-shirty z kolekcji Plants Paprocki&Brzozowski
Fot. materiały partnera

Ubrania dla niego

W swoich kolekcjach Paprocki i Brzozowski słusznie nie zapominają również o panach. W linii "Plants" znajdziemy męskie bluzy i T-shirty w tej samej kolorystyce i z podobnymi motywami napisów i logo. Wytrzymałe i łatwe w stylizacji ubrania to doskonała propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy na co dzień lubią czuć się swobodnie, a przy tym dobrze wyglądać! 

Bluzy i T-shirty Plants z kolekcji Paprocki&Brzozowski
Fot. materiały partnera

Więcej modnych ubrań i dodatków znajdziesz w sklepie Avanti 

Więcej o: