Jakie dodatki do białej sukienki - modne i oryginalne propozycje

Klaudia Stawska
20.04.2016 09:00
Jakie dodatki do białej sukienki - modne i oryginalne propozycje

Jakie dodatki do białej sukienki - modne i oryginalne propozycje (Pinterest)

Białe sukienki to jeden z hitów letniego sezonu. Są eleganckie, modne i stylowe, dlatego nic dziwnego, że tak chętnie po nie sięgamy. Z jakimi dodatkami wyglądają najciekawiej? Zobaczcie nasze propozycje.

Biała sukienka stanowi doskonały wybór na ciepłe wiosenne i letnie dni, ponieważ dodaje lekkości każdej stylizacji. Świetnie sprawdza się w rożnych zestawianiach - od casualowych do tych bardzo eleganckich. Może zagrać główną rolę w przygotowywanym outficie, jak i stanowić tło dla wyrazistych dodatków. Zobacz z czym biała sukienka prezentuje się najlepiej w tym sezonie i wybierz trend dla siebie.

Biała sukienka w stylu boho

Biała sukienka w stylu bohokolaż Avanti24 /Biała sukienka w stylu boho

Delikatna, zwiewna z koronkowym wykończeniem kreacja doskonale pasuje do stylizacji inspirowanych boho lub etno. te dwa style królują nie tylko podczas letnich festiwali - sięgamy po nie chętnie zawsze, gdy robi się ciepło. Ich popularność utrzymuje się od kilku lat i nie zamierza osłabnąć, dlatego jeżeli chcesz stworzyć wakacyjny zestaw z białą sukienką, możesz dopasować do niej dodatki w stylu boho.

Biała sukienka w eleganckim wydaniu

Biała sukienka w eleganckim wydaniukolaż Avanti24 /Biała sukienka w eleganckim wydaniu

Elegancka, klasyczna biała sukienka świetnie będzie prezentować się w towarzystwie pięknej biżuterii. Jeśli lubisz stonowane zestawy, które charakteryzują się klasyczną elegancją postaw na dodatki w odcieniach beżu i nude. W tej stylizacji to złota lub srebrna biżuteria będą uszlachetniać cały outfit. Do bieli doskonale wyglądają też perły.

Biel przełamana mocnym kolorowym akcentem

Biel przełamana mocnym kolorowym akcentemkolaż Avanti24 /Biel przełamana mocnym kolorowym akcentem

Biała sukienka stanowi doskonałe tło dla wyrazistych dodatków. Świetnie wygląda przełamana czerwienią, turkusem czy granatem. W tym sezonie możesz też wybrać kwiatowe wzory. Takie zestawienie sprawdzi się niezależnie od okazji. Wszystko zależy od tego, na jaki krój sukienki się zdecydujesz i jak odważne dodatki wybierzesz.

Więcej białych sukienek znajdziesz w sklepie Avanti.

Więcej o: