Claire's na Walentynki - zobacz słodką kolekcję

Beata Aduckiewicz
05.02.2016 11:30
Claire's na Walentynki

Claire's na Walentynki (Avanti24)

Walentynki już tuż tuż... Zobacz nową, walentynkową kolekcję marki Claire's, która będzie w sam raz jako prezent dla ukochanej osoby albo jako element walentynkowej stylizacji.

Marka Claire's przygotowała dla nas na Walentynki coś wyjątkowego. Walentynkowa kolekcja Claire's to nie tylko biżuteria dla zakochanych, ale także i dla przyjaciół, którzy chcą ten dzień spędzić razem i obdarować się czymś niezwykłym.

 

Claire's biżuteriaClaire's biżuteria

 

W kolekcji znajdziemy całą masę ciekawych i słodkich dodatków, które mogą stać się interesującym elementem stylizacji na walentynkową imprezę. Nie zabraknie kolczyków, naszyjników oraz bransoletek w serduszka. Kolekcja utrzymana jest w odcieniach czerwieni, różu, bieli oraz złota. Kolory te z pewnością namalują uśmiech na Twojej twarzy.

 

 

Claire's dodatki na WalentynkiClaire's dodatki na Walentynki

Marka Claire's przygotowała dla nas także inne niezwykłe akcesoria jak opaski na głowę, pluszowe misie oraz okulary przeciwsłoneczne w kształcie serc. Dzięki tym uroczym dodatkom Twoja walentynkowa impreza lub randka z ukochanym nabierze innego wymiaru. Stanie się zabawna i urozmaicona.

Podoba Wam się? Zaprosicie Claire's na walentynkową imprezę? My z przyjemnością.