Street style'owy raport - kolorowe ptaki na ulicach Nowego Jorku

Ewelina Kołodziej
19.12.2016 10:00
zdj. ImaxTree

zdj. ImaxTree (zdj. ImaxTree)

Mimo pogody niespecjalnie zachęcającej do spacerów, mieszkanki Nowego Jorku nie zwalniają w modowych eksperymentach. Tym razem zachwyciły nas odważnie dobraną kolorystyką, nietypowymi wzorami i prawdziwie fantazyjnym podejściem do mody. Zobaczcie wyróżnione przez nas stylizacje.

Ulice Nowego Jorku śmiało można nazwać swoistym wybiegiem, na którym możemy spotkać najbardziej oryginalne osobowości świata modnej ulicy. Jak wyróżnić się w mieście, które nigdy nie śpi? Każdy ma na to swój sposób - ślepe zapatrzenie w trendy, wierność ulubionym projektantom, modowe eksperymenty ze stylami, minimalizm lub ekscentryzm. Wszystkie chwyty dozwolone, a my dziś wyróżniamy te, w których kolor gra główną rolę. Nowojorski raport - zobaczcie, jak robi się to w Big Apple.

Patchworkowe inspiracje

zdj. ImaxTree / mat. part. / kolaż Avanti24zdj. ImaxTree / mat. part. / kolaż Avanti24

Główną rolę w tym zestawie odgrywa patchworkowe futerko skonstruowane z różnego rodzaju faktur i kolorów. Na dobrą sprawę można powiedzieć, że to ono stanowi o sukcesie całości i przykuwa naszą uwagę. Ale chwila! Czy już zwróciłyście uwagę na lakierowane, jagodowe kozaki? Genialnie wpasowują się w jeden z motywów przewodnich futra, wprowadzając odważny rys w sylwetkę. Eleganckim uzupełnieniem jest pudrowy kapelusz oraz czarne rękawiczki. Z kolei kolorystycznym dopełnieniem jest elegancka torebka na łańcuszku.

Róż do potęgi

zdj. ImaxTree / mat. part. / kolaż Aanti24zdj. ImaxTree / mat. part. / kolaż Aanti24

 

Prosta historia w różowej tonacji - idealny zestaw dla fanek street style'owych eksperymentów. Bazę stanowi malinowy komplet: bluza i materiałowe spodnie, który tonuje słodki płaszcz o bardzo ascetycznym, prostym fasonie. W wyróżnionej przez nas stylizacji znalazły się beżowe buty sportowe z futerkiem (model Sama Edelmana) - w naszej wersji znajdziecie bardzo podobny fason butów Melissa. Do tego beżowa kopertówka w rozmiarze XL oraz - obowiązkowo! - fantazyjne warkoczyki.

Kiedy więcej znaczy...więcej!

zdj. ImaxTree / mat. part. / kolaż Avanti24zdj. ImaxTree / mat. part. / kolaż Avanti24

 

Wzory, koronki, futro... czy to wszystko razem może się udać? Jeśli jesteś w Nowym Jorku - wszystko jest możliwe. Ostatnia pozycja w street style'owym raporcie to zestaw prawdziwie kolorowego ptaka z miasta, które nigdy nie śpi. Równie kolorowy płaszcz co model posiadany przez naszą bohaterkę, znalazłyśmy w propozycjach Desigual. Do tego zielona spódnica i niebieska chusta. Oryginalne torebki w tym sezonie są na wagę złota, co nie mogło umknąć mieszkankom Nowego Jorku - torebkę z całusami zamieniamy na jednego wielkiego buziaka od Lulu Guinness. Odważyłybyście się na taki zestaw?

Więcej ciekawych stylizacji, trendów, modowych newsów i pomysłów na świąteczne zestawy znajdziecie na Szafencji!

Więcej o: