Biały i niebieski - idealne letnie połączenie

Zależy Ci na świeżym, młodym letnim wyglądzie? Połącz biały i niebieski!

Podobno w modzie obowiązuje zasada, że można ze sobą połączyć trzy dowolne kolory . Im więcej barw w Twojej stylizacji, tym większe ryzyko, że będziesz wyglądać jak choinka lub jakbyś ubrała się na bal przebierańców. Dlatego myślę, że warto przestrzegać te zasadę.

Dziś jednak ograniczymy się do dwóch kolorów - białego i niebieskiego . Letnie, świeże kolory, które pasują do każdej kobiety, i to nie ważne w jakim wieku. Cudownie rozświetlają cerę i świetnie sprawdzą się podczas niemalże wszystkich okazji (choć na wieczorne szaleństwa na plaży raczej bym odradzał).

Nie ważne, którego koloru użyjesz więcej, ważne by niebieski był mniej więcej w podobnym odcieniu. Również tak samo biały, bo jak powszechnie wiadomo biel bieli nie równa. W ramach podpowiedzi co i jak łączyć, przygotowaliśmy specjalnie trzy różne stylizacje.

Pierwsza to propozycja casualowa, która idealna jest na wypad na miasto, lub jak kto woli w miasto. Luźna niebieska bluzka, białe spodnie w kant i wygodne sandałki. Wszystko podkręcone dodatkowym akcentem - złotym naszyjnikiem.

stylizacja nr 1stylizacja nr 1 kolaż: Groszki.pl kolaż: Groszki.pl

Druga opcja to stylizacja nadająca się do biura lub wieczorne wyjście. Jeansowa sukienka, seksowne szpilki i zabawna torebka. W sam raz na udany wieczór.

stylizacja nr 2stylizacja nr 2 kolaż: Groszki.pl kolaż: Groszki.pl

Ostatnia propozycja to bardziej sportowa stylizacja. Białą, zwiewną sukienka połączona z adidasami i znoszoną kamizelką to idealna propozycja na uczelnie lub spotkanie z przyjaciółmi.

stylizacja nr 3stylizacja nr 3 kolaż: Groszki.pl kolaż: Groszki.pl

Partner - materiał

wybór stylisty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.