Topshop i Topman w Zalando! Zobacz, co z kolekcji wybrali blogerzy i blogerki

Nagłe ocieplenie stosunków na linii Berlin-Londyn! Gigant handlu online rozpoczął współpracę z popularnym brytyjskim Topshopem (i jego męską wersją Topman). Premierę nowych marek uświetniła akcja z europejskimi blogerami, którzy specjalnie dla klientów Zalando skomponowali jesienne stylizacje.

Kultowy Topshop od lat kształtuje nasze wyobrażenia o młodzieńczym luzie i bezkompromisowej modzie w stylu brytyjskich subkultur. Znajdziemy w nim słodkie sukieneczki typu "baby doll" albo ubierzemy się od stóp do głów w rockową awangardę. Niestety, sieć dystrybucji w Polsce jest bardzo skromna: ogranicza się do jednego butiku w warszawskich Złotych Tarasach, gdzie dostępna jest tylko kolekcja damska. Większość wielbicielek marki (i klienci Topman) musieli zadowolić się brytyjskim sklepem on-line.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Topshop trafi do serc i szaf szerszej polskiej publiczności. Po raz pierwszy z brytyjską marką podjął współpracę sklep internetowy z silnym przedstawicielstwem w Polsce. Zalando.pl z dumą wita Topshop i Topman na pokładzie. Premierę nowych marek uświetniła specjalna akcja z gronem europejskich blogerów - 6 dziewczynami i 6 chłopakami. Niestety brakuje w nim reprezentacji polskiej blogosfery. Na modowej mapie znalazły się za to m. in. Paryż, Mediolan i Wiedeń.

Topshop x Zalando - akcja z blogerkamiTopshop x Zalando - akcja z blogerkami mat. prasowe Zalando mat. prasowe Zalando

Zalando codziennie ujawnia stylizację jednej blogerki i jednego blogera wraz z mini przewodnikiem po modnym mieście. Cykl rozpoczęli Sylvia (hug-you.com) i Fabian (fabianhart.om) z Hamburga, a Mediolan reprezentują Erika (myfreechoice.net) i Simone Monguzzi z redakcji włoskiej Grazii. Wszyscy wybrali modele z najnowszej kolekcji Topshop i Topman , które najlepiej pasują do ich indywidualnego stylu. Zainspirujesz się?

Poniżej znajdziesz też wybór blogerów z męskiej kolekcji Topman jesień-zima 2014:

Więcej o:
Copyright © Agora SA