Jeansowe kurtki na wiosnę i lato już od 119,90 zł

Jeśli nie przepadasz za noszeniem skórzanej kurtki lub parki, kurtka z jeansu może być ulubionym elementem stylizacji.

Jeansowa kurtka stanowi nieśmiertelny element każdej garderoby. W nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie z pewnością się przyda - choćby jedna. W najnowszych kolekcjach panuje dość szeroka różnorodność , zarówno pod względem fasonów , jak i odcieni jeansowego materiału , która umożliwia dobranie modelu do indywidualnych potrzeb. Możesz postawić na kurtkę przypominającą krojem ramoneskę lub na popularną "dżinsówkę" z lat 80-tych . Trendy w 2014 wymagają tylko jednego - kurtka musi być krótka.

Pull&BearPull&Bear Pull&Bear, cena 139,90 zł Pull&Bear, cena 139,90 zł

Największym atutem jeansowej kurtki jest to, że pasuje niemal do wszystkiego i nigdy nie wyjdzie z mody . Dlatego prezentuję ponad 30 najciekawszych propozycji z polskich sklepów i butików internetowych. Zajrzyj do GALERII i dowiedz się, gdzie znaleźć najciekawsze modele w najlepszej cenie.

Jeansowa kurtka stanowi nieśmiertelny element każdej garderoby. W nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie z pewnością się przyda - choćby jedna. W najnowszych kolekcjach panuje dość szeroka różnorodność, zarówno pod względem fasonów, jak i odcieni jeansowego materiału.Umożliwia ona dobranie modelu do indywidualnych potrzeb. Możesz postawić na kurtkę przypominającą krojem ramoneskę lub na popularną "dżinsówkę" z lat 80-tych. Trendy w 2014 wymagają tylko jednego - kurtka musi być krótka.

Największym atutem jeansowej kurtki jest to, że pasuje niemal do wszystkiego i raczej nigdy  nie wyjdzie z mody. Dlatego prezentuję ponad 60 propozycji z polskich sklepów i butików internetowych. Zajrzyj do GALERII i dowiedz  się, gdzie znaleźć najciekawsze modele w najlepszej cenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.