Suche szampony do 22 zł - ekspresowe mycie włosów

Zdarza ci się w pośpiechu wyjść z domu nie myjąc włosów, choć tego potrzebują? Nigdy więcej! Postaw na suchy szampon, a stres i skrępowanie z powodu nieświeżo wyglądającej fryzury odejdą w zapomnienie.

Suche szampony powstały jako odpowiedź na brak czasu, by umyć włosy w tradycyjny sposób, co razem z suszeniem niektórym potrafi zająć nawet pół godziny. Są idealne także na podróż i każdy przypadek, w którym z jakichś przyczyn nie możemy oczyścić ich za pomocą wody i klasycznego produktu. Kosmetyk taki występuje w formie pudru lub sprayu. Zawarte w nim składniki pochłaniają sebum i inne zanieczyszczenia. Wystarczy nanieść produkt na suche i rozczesane włosy, odczekać chwilę, wytrzeć nadmiar w ręcznik, a pozostałość wyczesać.

Magiel Kosmetyczny o suchych szamponach - zobacz koniecznie!

Choć taki szampon nie zastąpi klasycznego mycia i używać go powinno się tylko w drodze wyjątku, a do tego pozostawia białe ślady, które może być nam trudno usunąć z ciemnych włosów, to naszym zdaniem warto zainwestować. Jeśli pierwszy raz spotkałyście się z pojęciem suchego szamponu lub właśnie zdecydowałyście się na kupno, zajrzyjcie do naszej GALERII i zobaczcie jakie marki i zapachy można dostać w polskich sklepach. Limit cenowy na dziś - 22 zł, by nie spustoszyć kieszeni.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Czytaj dalej:

Masła i kremy do ciała do 50 zł

Kosmetyki dla spierzchniętych ust do 30 zł

Używałaś kiedyś suchego szamponu?
Więcej o:
Copyright © Agora SA