Najpotrzebniejsze rzeczy na imprezę - Groszkowa Top 5

Zobacz, co powinnaś zabrać ze sobą idąc na imprezę. Dzięki tym rzeczom nic nie zepsuje Ci dobrej zabawy.

Karnawałowy czas imprez ruszył pełną parą. Sylwester już za nami, a teraz pora na resztę karnawałowych szaleństw. Aby jednak impreza była w 100% udana warto, abyś pamiętała o paru rzeczach. Co więc powinnaś zabrać ze sobą idąc na imprezę poza domem? Dziś w Groszkowej Top 5 odpowiemy Ci na to pytanie.

1. Perfumy

Kup sobie perfumy w małej buteleczce, którą łatwo zemścisz w kopertówce lub torebce. Dzięki temu zawsze będziesz je mieć przy sobie i użyjesz ich wtedy kiedy poczujesz, że musisz to zrobić. W ten sposób będziesz uwodzić pięknym zapachem przez całą imprezę.

2. Zapasowe rajstopy lub bezbarwny lakier do paznokci

Jeśli założyłaś sukienkę, to pamiętaj, że rajstopy mają to do siebie, że łatwo je podrzeć, a lecące oczko może popsuć cały strój. Weź więc ze sobą zapasową parę. Jeśli wychodząc zauważyłaś, że nie masz innych rajstop, to zabierz ze sobą bezbarwny lakier do paznokci . Kiedy zauważysz dziurę na rajstopach pokryj ją szybko lakierem. Zapobiegnie to dalszemu pruciu się materiału.

3. Kosmetyki

Weź ze sobą przynajmniej kilka kosmetyków, których użyłaś do wykonania makijażu. Z pewnością przyda Ci się eyeliner, puder, cień do powiek oraz pomadka.

4. Lakier do włosów

Jeśli Twoja fryzura wymaga podtrzymania lakierem, to kup w drogerii mniejszą buteleczkę lakieru i postaraj się go wziąć ze sobą. Dzięki temu w razie, gdy Twoja fryzura się popsuje będziesz w stanie ją szybko naprawić.

5. Guma do żucia

Wiele z nas o tym zapomina, ale podczas imprezy po spożyciu alkoholu i jedzeniu zapach z ust zaczyna być trochę nieprzyjemny. Na imprezie zapewne będziesz rozmawiać z ludźmi, więc warto, abyś odświeżyła oddech za pomocą miętowej gumy do żucia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.