Przegląd: stroje kąpielowe i bikini z sieciówek [Reserved, House, Cropp, Sinsay]

Przedstawiamy przegląd 50 najciekawszych wzorów strojów kąpielowych i bikini ze sklepów Reserved, House, Cropp oraz Sinsay.

W modzie plażowej bardzo wyraźnie przebijają się znane nam z wybiegów trendy. W to lato nie mogło zabraknąć kwiatowych nadruków , które naniesiono na bikini. Alternatywą są motywy roślinne inspirowane egzotycznymi wycieczkami.

Co roku w modzie powracają motywy marynistyczne , które w tym sezonie pod postacią najróżniejszych pasków opanowały świat kostiumów kąpielowych. Utrzymane są najczęściej w tradycyjnej dla tego trendu kolorystyce: czerwieni, granatu oraz bieli . Możesz je nosić samodzielnie lub łączyć ze sobą części od różnych bikini i zestawiać paski z kropkami lub gładkim materiałem. Jeśli nie odpowiadają Ci żadne z nich, wybierz uroczą kratkę Vichy ! Zarówno ona, jak i grochy kojarzą się ze stylem retro.

Dla tych z Was, które cenią minimalizm dobrym wyborem będą jednokolorowe kostiumy bez zbędnych ozdobników. Co ciekawe na niektórych z nich pojawiają się napisy i nadruki przypominające te, które znamy z t-shirtów. Znajdziecie je m.in. wśród propozycji marki Cropp .

A który model bikini na lato 2015 Ty byś wybrała?

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.