Wydarzenie: Carinii i Maja Sablewska prezentują nową kolekcję butów

W poniedziałek 16.03.2015 roku w Nowym Showroomie w Warszawie zaprezentowano bogatą i różnorodną kolekcję Carinii. W wydarzeniu uczestniczyła ambasadorka i doradca wizerunkowy marki Maja Sablewska. Zobacz fotorelację!

Podczas prezentacji kolekcji Carinii oprócz stylistów i redaktorów magazynów modowych przybyły Ilona Felicjańska, Kasia Nova i Jarosław Szado, nestor polskich stylistów.

Modele sportowe, trampki, półtrampki typu sleep, snikersy zyskały w tej kolekcji złote ozdoby, łańcuszki i okucia oraz faktury wężowych skór zastosowane zgodnie ze światowymi trendami w butach typu "adidas".

Marka promuje botki w różnych wersjach kolorystycznych, często na złotych lub srebrnych obcasach, z wyciętymi palcami, których wielką miłośniczką jest Maja Sablewska. W kolekcji nie zabrakło też klasycznych sztybletów i szpilek oraz strechowych, zamszowych muszkieterek, które znalazły liczne grono zwolenniczek wśród gości prezentacji.

Jedynymi z najpopularniejszych wiosną butów są baleriny. Możesz wybierać spośród modeli z ostrym czubkiem ze złotym okuciem lub w kontrastowym kolorze finezyjnie drapowanej skóry albo z elementami przezroczystych materiałów.

Carinii proponuje bogatą ofertę sandałów. Niezależnie od tego czy wolisz płaskie modele czy wysokie szpilki na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wśród sandałów Carinii są buty zapinane na kostce, wykonane z "lejących się" skór w kontrastowych kolorach oraz z ozdobami w postaci dżetów lub złotych i srebrnych klamerek.

Najnowsze buty z kolekcji Carinii możecie zobaczyć również w metamorfozach uczestniczek programu "Sablewskiej sposób na modę" w TVN Style.

Jak Wam się podoba kolekcja?

Materiały partnerów gazeta.pl

Sandały CARINII - B1965 CK 20 POZIOMKA zobacz >

Botki CARINII-B2321 new york bordo zobacz >

BOTKI CARINII B2108-A95-624 zobacz >

Buty Carinii Lux Soft (CI4-a) zobacz >

Baleriny CARINII B2708 Alaska Marshal/Crust Koza Czarna zobacz >

Buty Carinii Riga (CI9-a) zobacz >

Buty Carinii Catanga zobacz >

Japonki CARINII - B2061 Żółty Lico zobacz >

Bonprix Sandały jasnoróżowy zobacz >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.