Esencje do kąpieli Kneipp

"Totalny relaks" i "Głęboki odpoczynek" to esencje do kąpieli Kneipp z dobroczynnymi olejkami eterycznymi i ekstraktami: aromatem paczuli, drzewa sandałowego, melisy cytrynowej i indyjskiej.

Firma Kneipp? inspiruje do kąpieli z esencjami "Totalny relaks" - Melisa i "Głęboki odpoczynek" - Paczula i Drzewo Sandałowe. Wystarczy 10 ml, by poczuć moc działania i oddać się jej dobroczynnemu wpływowi po ciężkim dniu. W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody, olejki eteryczne roztaczają swój naturalny aromat ofiarując głęboki odpoczynek* lub totalny relaks w zależności od samopoczucia.

Szybki prysznic, czy relaksująca kąpiel? Kneipp? inspiruje, 15 minut tylko dla Siebie w domowym SPA (łac. sanitas per aquam , czyli zdrowie dzięki wodzie) z esencjami do kąpieli. Cisza lub relaksująca muzyka, łagodne światło świec, esencje Kneipp? o urzekających kolorach i zapachach oraz ciepła lub gorąca woda. Te niespieszne rytuały odprężających kąpieli pomagają odzyskać siły witalne, wewnętrzną harmonię i równowagę, tak cenną w naszym coraz szybszym życiu.

Nasz przepis na wewnętrzną równowagę: zapomnij o dniu powszednim, zanurz się w kąpieli i rozpieszczaj swoje zmysły esencjami do kąpieli Kneipp? .

Relaksująca i odprężająca "Kneipp? Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa" zawiera wartościowy, naturalny olejek eteryczny z melisy indyjskiej oraz ekstrakt z melisy cytrynowej. Melisa indyjska, zwana również citronellą, działa odprężająco i uspokajająco po ciężkim dniu. Jej zapach działa równoważąco na samopoczucie. Zawarty olejek eteryczny redukuje napięcie i działa wyciszająco.

Zalety "Kneipp? Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa":

dobroczynny relaks przy wyczerpaniu i stresie

zawiera naturalny olejek eteryczny

silnie skoncentrowany, bardzo wydajny

Pojemność: 100 ml, sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł

"Kneipp? Esencja do kąpieli Totalny relaks" dostępna w drogeriach: Dayli, Rossmann, Super Pharm

W skład serii wchodzą "Kryształki do kąpieli Totalny relaks", 60 ml (4,99 zł)

"Kneipp? Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek" z naturalnym olejkiem eterycznym paczuli i egzotycznym ekstraktem drzewa sandałowego przyjemnie pielęgnuje i wspiera głęboki odpoczynek. Paczula odpręża i pomaga utrzymać wewnętrzny spokój, a drzewo sandałowe wyzwala uczucie odprężenia. W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody olejki eteryczne roztaczają swój naturalny aromat zapewniając głęboki odpoczynek*.

Zalety "Kneipp? Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek":

pomaga w głębokim odpoczynku i odzyskaniu wewnętrznego spokoju

zawiera naturalne olejki eteryczne

działanie potwierdzone badaniami naukowymi*

Pojemność: 100 ml, sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł

"Kneipp? Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek" dostępność w drogeriach: Hebe, Dayli, Rossmann, Super Pharm

Sposób użycia: Na pełną wannę wody - napełnić 1 nakrętkę do oznaczenia ok. 10 ml. Emulsję do kąpieli wlać pod strumień bieżącej wody (temperatura 36-38°C) i rozkoszować się kąpielą przez 15-20 minut. 100 ml esencji = 10 kąpieli.

Kosmetyki posiadają znak "Ekspert w dziedzinie natury" potwierdzający jakość i skuteczność działania.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.