Olejki eteryczne Stenders

STENDERS rozszerzył asortyment naturalnych olejków eterycznych o cztery nowe warianty. Fani aromaterapii znajdą w sklepach firmowych i sklepie on-line, olejek z trawy cytrynowej, rozmarynu, jodły oraz pomarańczy.

Miłośnicy bogatych i naturalnych aromatów od lat kierują swoje kroki do sklepów STENDERS. Wiedzą, że znajdą w nich kilkadziesiąt wariantów 100% naturalnych olejków eterycznych

oraz akcesoria do ich uwalniania: porcelanowe kominki, krążki zapachowe oraz oleje i masła bazowe, które można wzbogacić olejkami.

Teraz w sklepach STENDERS na klientów czekają cztery nowe warianty olejków,

które charakteryzuje nie tylko wyjątkowy zapach, ale i nowe, odświeżone opakowania:

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej

Tak zielono!Wysokiej jakości olejek eteryczny pochodzi z liści trawy cytrynowej z Indii. Weź oddech i poczuj świeży aromat, gdy chcesz się rozweselić, lepiej skoncentrować i przegonić zmęczenie. Zauważ jak intensywny aromat olejku uspokoi cię i oczyści umysł. Olejek eteryczny z trawy cytrynowej najlepiej komponuje się z olejkiem eterycznym z jodły lub bergamoty.

Cena: 35,90 zł / 10ml

Olejek eteryczny z jodły

Poczuj północne ukojenie!Wysokiej jakości olejek eteryczny pochodzi z jodły, która rośnie w Europie Północnej. Weź oddech i poczuj świeży i pikantny aromat, gdy chcesz poprawić swoje samopoczucie i udrożnić drogi oddechowe. Poczuj jak silny aromat jodły przegania negatywne myśli i uspakaja cię. Olejek eteryczny z jodły najlepiej komponuje się z olejkiem eterycznym z trawy cytrynowej, eukaliptusowym i miętą pieprzową.

Cena: 39,90 zł / 10ml

Olejek eteryczny z rozmarynu

Poczuj przyprawy!Wysokiej jakości olejek eteryczny z liści i kwiatów rozmarynu rosnącego w regionie Morza Śródziemnego. Weź oddech i poczuj ziołowe nuty czarującego aromatu przypraw, gdy tylko chcesz wzmocnić się mentalnie i poprawić swoją koncentrację. Poczuj siłę rozmarynu, który stymuluje umysł i rozwesela myśli. Olejek eteryczny z rozmarynu komponuje się ze wszystkimi cytrusowymi olejkami eterycznymi.

Cena: 39,90 zł / 10ml

Olejek eteryczny z pomarańczy

Poczuj szczęście!Wysokiej jakości olejek eteryczny pozyskujemy ze skórek pomarańczy. Wdychaj aromat słodkich owoców, gdy chcesz odpocząć i poprawić swój nastrój. Poczuj ożywiający i inspirujący do działania zapach. Olejek eteryczny z pomarańczy najlepiej komponuje się z olejkiem eterycznym cytrusowym lub neroli.

Cena: 35,90 zł / 10ml

STENDERS wie, że przyjemne zapachy budzą przyjemne emocje. Przy wyborze olejku, możemy czuć wręcz emocjonalną satysfakcję. Powinniśmy słuchać naszego nosa, który podpowie nam, którego olejku potrzebujemy w danej chwili.

Nowe olejki eteryczne STENDERSmożna kupić w każdym sklepie firmowym STENDERS

oraz w sklepie on-line na: www.stenders-cosmetics.pl.

Stenders Olej do masażu ze słodkich migdałów 200 ml 0 opinii w okazje.info

Więcej o: