Lirene STOP Cellulit: zwalczaj 5 przyczyn cellulitu

Walka z cellulitem polega na kompleksowym działaniu obejmującym zmianę złych nawyków żywieniowych, aktywność fizyczną oraz intensywną pielęgnację ciała. Wiele kosmetyków antycellulitowych skupionych jest na objawach cellulitu, podczas gdy równie istotne jest działanie na jego przyczyny.

Marka Lirene oferuje odmienioną linię kosmetyków Lirene STOP Cellulit, które dzięki nowym formułom opracowanym przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene pomagają skutecznie zwalczać 5 przyczyn cellulitu.

Cellulit jest trudnym do usunięcia defektem kosmetycznym. Współczesna nauka wciąż poszukuje metody walki z tym mankamentem. Wiele preparatów kosmetycznych ukierunkowanych jest na walkę z objawami cellulitu, czyli ze zmianami powstałymi w obszarze tkanki podskórnej oraz skóry właściwej, takimi jak nierówny kontur skóry, pofałdowania, zmiany struktury białek kolagenu czy elastyny. Tymczasem badania nad cellulitem prowadzą nie tylko do znalezienia skutecznych metod walki z jego objawami, ale też do badania przyczyn cellulitu i substancji aktywnych, które je zwalczają.

Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene , prowadząc badania nad cellulitem, zdefiniowali 5 przyczyn jego powstawania:

1.      Osłabiona struktura skóry (przerwane połączenia kolagenowe)

2.      Zahamowanie rozkładu tłuszczów

3.        Zaburzenia mikrokrążenia (zatrzymanie toksyn i wody w organizmie)

4.        Dysfunkcje w metabolizmie adipocytów (komórek tłuszczowych)

5.        Mikrozapalne reakcje w komórkach skóry (stres, zła dieta)

Aby skutecznie walczyć z 5 przyczynami powstawaniu cellulitu, marka Lirene oferuje odmienioną linię Lirene STOP Cellulit. Nowe formuły opracowane przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene zawierają skuteczne składniki, takie jak złota alga, kofeina, L-karnityna, eskulina, centella asiatica oraz peptyd, dzięki którym produkty Lirene STOP Cellulit ujędrniają, nawilżają i wygładzają skórę, zmniejszając widoczność cellulitu. Bardzo wysoka skuteczność produktów (redukcja obwodu uda nawet do 4 cm w 4 tygodnie) została potwierdzona badaniami aparaturowymi i aplikacyjnymi.

Na kompleksową ofertę Lirene STOP Cellulit składają się różne formy produktów, począwszy od żelu i peelingu myjącego, poprzez aktywny balsam, skończywszy na bardziej specjalistycznych i intensywnych w działaniu kosmetykach - serum i maseczce w saszetce.

Warto pamiętać, że leczenie cellulitu jest długotrwałe i wymaga systematyczności oraz pewnych wyrzeczeń. W procesie tym należy uwzględnić szereg różnorodnych metod terapeutycznych, które powinny być uzupełnione o właściwą i kompleksową pielęgnację skóry ciała. Zasadniczą rolę w ustępowaniu zmian cellulitowych ma zwiększenie aktywności fizycznej i odpowiednia modyfikacja diety. Właściwy tryb życia sprzyja nie tylko pięknej skórze i ciału, ale przede wszystkim zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Produkty Lirene STOP Cellulit:

Antycellulitowy żel pod prysznic

Pomaga w walce z widocznymi objawami cellulitu. Formuła żelu oparta została na specjalistycznych składnikach aktywnych, takich jak złota alga, kofeina, L-karnityna, eskulina i centella asiatica , dzięki którym żel pomaga skutecznie walczyć z 5 przyczynami cellulitu, nawilżając i zmiękczając skórę oraz wygładzając nierówności. Kosmetyk oczyszcza i odświeża, a orzeźwiający zapach grejpfruta pobudza i wprowadza we wspaniały nastrój.

Poj.: 250 ml,

Rekomendowana cena detaliczna: 9,99 PLN

Antycellulitowy peeling myjący

Kosmetyk oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie wspomagając walkę z 5 przyczynami cellulitu. Pozostawia skórę gładką, jedwabistą i pachnącą. Dzięki zawartości składników aktywnych (złota alga, kofeina, L-karnityna, eskulina i centella asiatica ) i gruboziarnistych drobinek złuszczająco - wygładzających , peeling wygładza i pobudza mikrocyrkulację, wpływając na poprawienie elastyczności skóry. Kosmetyk doskonale usuwa martwy naskórek i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Poj.: 200 ml

Rekomendowana cena detaliczna: 11,99 PLN

Aktywny balsam antycellulitowy

Skuteczny preparat o silnym działaniu antycellulitowym. Formuła balsamu wzbogacona została o substancje aktywne o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym, dzięki czemu kosmetyk pomaga walczyć z 5 przyczynami cellulitu, jednocześnie modelując sylwetkę, wyszczuplając i wygładzając skórę. Składniki nawilżające zaś sprawiają, ze staje się ona miękka i delikatna w dotyku. Badania aparaturowe potwierdzają redukcję obwodu uda nawet do 4 cm, a cellulitu nawet do 80%.

Poj.: 250 ml

Rekomendowana cena detaliczna: 14,99 PLN

Poj.: 400 ml

Rekomendowana cena detaliczna: 17,99 PLN

Aktywne serum antycellulitowe

Skoncentrowany preparat o silnym działaniu antycellulitowym, który dzięki składnikom wyszczuplającym i ujędrniającym skórę, wspomaga redukcję cellulitu, walcząc z jego 5 przyczynami. Substancje aktywne wchodzące w skład receptury wykazują właściwości wygładzające, pomagają redukować tkankę tłuszczową i przyspieszać tempo przemiany materii w komórkach skóry. Kosmetyk został dodatkowo wzbogacony składnikami o działaniu nawilżającym i regenerującym (Glucam, masło kakaowe i masło Shea, Wit. E ), dzięki czemu skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, a jednocześnie delikatna. Badania aparaturowe potwierdzają redukcję obwodu uda nawet do 3cm, zaś badanie termowizyjne potwierdza redukcję cellulitu u 64% badanych.

Poj.: 200 ml

Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 PLN

Antycellulitowa kremowa maska do ciała

Maska zawiera formułę opartą na kompleksie składników aktywnych (złota alga, kofeina, L-karnityna, eskulina i centella asiatica ), dzięki którym pomaga walczyć z 5 przyczynami cellulitu. Jej receptura wzbogacona została również o substancje o działaniu wyszczuplającym, ujędrniającym i nawilżającym, takie jak allantoina, masło kakaowe, masło Shea, wosk z oliwek, Wit. E, ekstrakt z celozji i głowienki pospolitej oraz Cucurbita pepo , dzięki którym maska intensywnie modeluje partie ciała dotknięte zaawansowanym cellulitem, a skóra staje się elastyczna, wygładzona, dobrze nawilżona i miękka w dotyku. Badania aparaturowe wykazały redukcję obwodu uda nawet o 2,5 cm, zaś badania aplikacyjne - zmniejszenie widoczności cellulitu u 83% badanych!

Poj.: 25 ml

Rekomendowana cena detaliczna: 4,99 PLN

LIRENE Intensywne serum antycellulitowe - serum na odchudzanie i cell... 0 opinii w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA