Nowe odcienie pianki koloryzującej Wellaton

Wellaton, chcąc ułatwić kobietom wybór idealnego dla nich odcienia, poszerza portfolio o 5 nowych oszałamiających kolorów - od ultra jasnego blondu po głęboką czerń.

Analizując doświadczenia i oczekiwania kobiet wobec produktów do koloryzacji, eksperci Wella stworzyli produkt, dzięki któremu zmiana odcienia staje się wyjątkowo prosta. Pianka trwale koloryzująca Wellaton łączy bowiem gwarancję intensywnego, długotrwałego koloru z łatwością aplikacji i większą kontrolą nad procesem farbowania. Pianka w przeciwieństwie do klasycznych farb, jest wyjątkowo prosta w użyciu: wystarczy wstrząsnąć, wycisnąć i nałożyć. W momencie naciśnięcia butelki, płyn zmienia się w puszystą, łatwą do nałożenia piankę o objętości aż sześciokrotnie większej niż tradycyjny krem koloryzujący, co pozwala na idealne pokrycie nawet długich włosów. Ponadto pianka trwale koloryzująca Wellaton gwarantuje do 100% pokrycia siwych włosów. Aby zapewnić włosom jedwabistą miękkość i blask po koloryzacji, do opakowania dołączone zostało odżywcze serum.

Pianka trwale koloryzująca Wellaton jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą przejąć pełną kontrolę nad swoimi włosami. Dzięki niej można osiągnąć wspaniałe efekty samodzielnie w domu. To idealny produkt nawet dla bardzo wymagających Pań - bo prócz łatwej aplikacji, gwarantuje wyrazisty i intensywny kolor. - mówi stylista fryzur Andrzej Matracki, ambasador marki Wella i Mistrz Świata we Fryzjerstwie Artystycznym.

Czarno-niebieski (2/8)

Ciemny kasztan (3/4)

Jasna czekolada (7/77)

Jasny chłodny blond (8/11)

Ultra jasny blond (10/0)

Pianka trwale koloryzująca Wellaton: 23,99 zł

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.