Joanna Krupa została nową twarzą marki Secret Lashes

Dzięki trwale przedłużonym rzęsom unikamy wielogodzinnego stania przed lustrem, a nasze spojrzenie uwodzi, pięknie wygląda i inspiruje każdego dnia. Przekonują nas o tym producenci Secret Lashes, którzy do swojej najnowszej kampanii zaprosili fotomodelkę Joannę Krupę.

Sesja zdjęciowa utrzymana jest w stylu pin up, który idealnie podkreśla charakter kobiecych produktów marki Secret Lashes. Na zdjęciach Joanna Krupa, ma na sobie rzęsy przedłużone innowacyjną metodą objętościową Volume Russian Style 2D 8D . Fotograf Witek Berkan uchwycił modelkę w różnych, codziennych sytuacjach, a jej spojrzenie niezależnie od sytuacji wygląda świeżo i kusząco.

Joanna KrupaJoanna Krupa mat. prasowe Secret Lashes mat. prasowe Secret Lashes

Najnowsza sesja zdjęciowa została zrealizowana z myślą o kobietach, które każdego dnia, nie tylko w wyjątkowych sytuacjach chcą czuć się seksownie i wyjątkowo. Hipnotyzujące spojrzenie Joanny Krupy może mieć dzisiaj każda z nas. Secret Lashes oferuje proste i nieinwazyjne zabiegi przedłużania rzęs, które podkreślają nasze naturalne piękno. Co więcej zabieg ten wykonany poprawnie nie szkodzi rzęsom.

Teraz i Twoje oczy mogą być hipnotajzing - mówi Marta Śledziewska z Secret Lashes.

Makijaż do sesji wykonała Gosia Urbańska, za stylizację odpowiedzialna była Marta Danelska, o fryzury zadbał Michał Bielecki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.