Max Factor maskara Clump Defy

Nowa maskara Clump Defy nasyca rzęsy, zapewniając im 200% objętości* i zero grudek.

Wszystko to, dzięki innowacyjnej budowie szczoteczki Anti Clumps . Jej równomiernie i gęsto rozłożone włoski zatrzymują grudki, jeszcze zanim powstaną. Dzięki temu każde pociągnięcie jest perfekcyjne, a rzęsy idealnie pokryte i wyraziste.

Pat McGrath, Globalny Kreator Makijażu Max Factor podkreśla: "Jeśli chodzi o wygląd rzęs, kobiety nie powinny iść na kompromis i wreszcie jest to możliwe - nowa maskara zapewnia pełną kontrolę nad kępkami, dzięki czemu po kilku pociągnięciach można osiągnąć efekt perfekcyjnie oddzielonych rzęs z imponującą objętością."

Zaokrąglona budowa szczoteczki maskary CLUMP DEFY ułatwia dokładną aplikację - od nasady aż po same końce . Jej absolutna wyjątkowość polega na tym, że przerwa między włoskami jest mniejsza niż średnia grudka, co daje gwarancję perfekcyjnie rozdzielonych rzęs . Dodatkowo, formułę produktu wyróżnia podwójny system polimerowy, który umożliwia ponowne nakładanie tuszu w ciągu dnia, zawsze bez ani jednej grudki.

"Ta nowa maskara jest zjawiskowa! Możesz pozwolić sobie na wielokrotną aplikację tuszu, a i tak rzęsy nie skleją się. Szczoteczka Anti Clumps i jej wyjątkowa budowa z gęsto rozmieszczonymi włoskami to nowy produkt, który będzie hitem tego sezonu" - zdradza Pat.

Liczy się każda pomalowana rzęsa! Ciesz się zniewalającym spojrzeniem dzięki nowej maskarze CLUMP DEFY od Max Factor. Bądź bezkompromisowa!

Maskary Clump Defy dostępne w szerokiej dystrybucji w sugerowanej cenie detalicznej 52,99 zł.

embed

MAX FACTOR TUSZ 2000 CALORIE

    1 opinia

    w okazje.info

    Więcej o: