Przegląd: bikini z górą typu bandeau

Najmodniejszy w tym sezonie krój góry od bikini to wszelkiego rodzaju bandeau. Sprawdźmy jakie modele mają w swojej ofercie najpopularniejsze sklepy!

Określenie bandeau pochodzi z języka francuskiego i znaczy tyle, co "opaska ". To najmodniejszy krój stanika od bikini, który podbija serca kobiet już drugi sezon. Wariacji na ten temat jest zadziwiająco dużo! W ofercie sklepów znajdziecie modele, które mają usztywnienie w kształcie litery U między piersiami, z supełkiem po środku, z eleganckim skrętem materiału w centralnej części, klasyczne pasy bez ozdób i wycięć oraz z troczkiem na środku, z którego wychodzą sznurki do zawiązania za szyją. Warto zainwestować z model z ramiączkami , najlepiej odpinanymi, by móc dostosować biustonosz do potrzeb opalania i plażowych szaleństw. Warto pokusić się także o usztywnienia po boku, by piersi były lepiej podtrzymane.

Strój kąpielowy HouseStrój kąpielowy House kolaż - Anna Szulc

Strój kąpielowy House: dół 44,89 zł , góra 44,89 zł

Niestety, bandeau nadaje się jedynie dla kobiet, które mają biust bez zarzutu. Brak fiszbin, usztywnień, wypełnień i ramiączek powoduje, że piersi często nie są dostatecznie podtrzymywane i mają tendencje do nieapetycznego układania się. Na te kilka godzin spędzone na plaży można sobie jednak na niego pozwolić, bo ma nieodparty urok, którego nie zniweluje nawet częściowa niepraktyczność.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII dwuczęściowych strojów kąpielowych z górą inspirowaną opaską!

Zobacz więcej:

Najmodniejsze stroje kąpielowe w stylu gwiazd

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.