Przegląd: bielizna w kwiaty

W bieliźniarstwie pojawił się ten sam trend, który opanował wiosenne i letnie kolekcje ubrań - kwiaty w każdej możliwej postaci. Zebrałyśmy dla Was garść inspiracji - obejrzyjcie!

Bielizna w kwiaty zawitała do wiosenno-letnich kolekcji. Znajdziecie ją na półkach w każdym sklepie podążającym za trendami . Taki motyw sprawia, że biustonosze, majtki czy bielizna nocna staje się romantyczna, radosna, a niekiedy nawet retro.

Bielizna w kwiaty HMBielizna w kwiaty HM kolaż - Anna Szulc

Kwiecisty komplet H&M: stringi 24,90 zł , biustonosz 59,90 zł

Jaki wzór wybrać?

Jeśli masz kilka kilogramów za dużo i lubiącego oglądać cię w bieliźnie partnera, zrezygnuj z dużych wzorów, które optycznie pogrubiają. Jeżeli jesteś fanką jasnych i cienkich ubrań, postaraj się z nich zrezygnować na rzecz kwiatowego motywu lub wybierz wzór bardzo delikatny w zbliżonych do siebie odcieniach jasnego beżu. Dla romantyczek i pewnych siebie kobiet najlepsze będą róże, jak na majtkach Gossard Cancan, a dla pań radosnych, żyjących blisko natury lub nieco dziecinnych - stokrotki, jak na staniku TopShop i kwiaty w towarzystwie owoców, jak na biustonoszu marki Atlantic.

Taka bielizna jest bardzo optymistyczna i wiosenna, więc z powodzeniem można ją potraktować jako prezent dla przyjaciółki lub... samej siebie ;)

Zapraszamy do obejrzenia GALERII , w której znajdziecie aż 35 kwiecistych modeli!

Czytaj dalej:

Przegląd: cielista bielizna idealna na lato

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.