Zabierz swojego notebooka w podróż

Utarło się, że jak torba na notebooka to tylko czarna - bo pasuje do wszystkiego, nie brudzi się i nie rzuca się w oczy. Jeśli jednak pragniesz trochę koloru, czytaj dalej.

Czerń , granat , brąz - bezpieczne kolory , które w podróży nie rzucają się w oczy i nie widać na nich zabrudzeń ze środków lokomocji. To prawda, że wygodniej nosić czarną torbę , bo nie gryzie się z czerwoną sukienką , jednak coraz więcej osób narzeka, że brak im koloru w codziennych gadżetach .

Dla tych spragnionych koloru, tych bardziej odważnych dziewczyn, które lubią przyciągać wzrok prezentujemy kobiece torby na notebooki ze sklepu internetowego Highclass . Znajdziecie tu czerwienie, róże i oranżową zieleń - wtedy na pewno nie zapomnicie zabrać swojego notebooka czy laptopa z ławki, etui stanie się też waszym znakiem rozpoznawczym - idzie dziewczyna z 'różowym notebookiem' będą wskazywali na ciebie palcem.

Etui na laptopy i notebooki, Torba na notebooka Krusell Coco Slim Case, 173 złEtui na laptopy i notebooki, Torba na notebooka Krusell Coco Slim Case, 173 zł 

Torba na notebooka Krusell Coco Slim Case, 173 zł

Fajnie wprowadzać trochę radości na nasze bure ulice, tym bardzie, że ceny toreb są przystępne, bo od 78 zł z proponowanych przez nas.

Źródło : Highclass

Co sądzicie o kolorowych etui na notebooki i laptopy? Zapraszamy do komentowania.

Więcej:

Męska torba dla kobiety?

Więcej o: