Lookbook Zara - wrzesień

Porcja najnowszych propozycji marki znów została ujęta w skromny lookbook. Równolegle ruszył sklep internetowy Zara.

Pisałyśmy już o ascetycznej i zadziwiająco zgrzebnej kolekcji hiszpańskiej sieciówki. Przyszedł czas na comiesięczną aktualizację. Te z Was, które uważnie śledzą nowości w świecie mody, dobrze wiedzą, że Zara systematycznie pokazuje na bieżąco aktualizowaną ofertę w formie wyjątkowo świetnie wystylizowanych katalogów. Lookbooki są jednocześnie zbiorem inspiracji gotowych na Wasze modyfikacje a także potrafią stanowić przepis na dokładnie powielony zestaw. Wrześniowa instrukcja od marki tak jak cała jesienna kolekcja opiera się na grunge'owych swetrach , dzianinowych zgrzebnych sukienkach i dodatkach w stylu retro.

Sklep internetowy Zara - Inditex rusza ze sklepem Zara onlineSklep internetowy Zara - Inditex rusza ze sklepem Zara online zara.com

Warto przypomnieć, że Zara uruchomiła już sklep internetowy, niestety niefunkcjonujący jeszcze w Polsce. Na razie możemy tylko go penetrować, bez możliwości naciśnięcia upragnionego "Add to basket" . Dyskutowałyście już na ten temat w naszym serwisie , kiedy wytropiłyśmy ten news kilka tygodni temu. Butik on-line Zara mimo tego, że nie możemy jeszcze z niego korzystać, wart jest odwiedzenia. Każdej rzeczy można przyjrzeć się naprawdę z bliska i poznać także cenę w złotówkach. To chyba iskierka nadziei i być może znak, że Zara podejmie decyzję o włączeniu Polek do swoich e-klientek .

Obejrzyj lookbook

Więcej:

Nowa kolekcja Zara - jesień 2010

Więcej o: