Fokus na: modne gotowanie

Moda na wiosnę zagląda nie tylko do naszych szaf, ale i do wnętrz, czemu więc nie poczuć się modnie w kuchni? Szczególnie kiedy zbliża się sezon grillowania i wzmożonych prac nad wiosennymi sałatkami i smakołykami na ruszt.

Na wybiegach królują soczyste i przyjemne letnie barwy - przenieś je do swojej kuchni wraz z nowoczesnymi i optymistycznymi wzorami, które sprawią, że gotowanie będzie atrakcyjniejsze. Szalone desenie i śmiałe zestawienia kolorystyczne sprawią, że poczujesz się stylowo nawet podczas codziennych prac domowych. Producenci konkurują nowymi wzorami fartuszków, łapek, ściereczek i innych kuchennych akcesoriów - jest w czym wybierać!

Jest jeszcze jedna zaleta coraz większego wyboru akcesoriów kuchennych - są świetnym pomysłem na prezent! Zestaw akcesoriów może być zabawnym prezentem na wieczór panieński lub... kawalerski, a z trafnie dobranych do wnętrza dodatków ucieszą się znajomi, którzy są świeżo po przeprowadzce.

Na kolażu: podkładka pod talerz 9,91 zł , BlackRedWhite (sklep-dodatki.brw.com.pl); rękawica w kwiaty 15,90 zł , BlackRedWhite (sklep-dodatki.brw.com.pl); dwie łapki w paski 12,99 zł , Ikea (ikea.com); 3 ściereczki we wzorki 19,99 zł , Ikea (ikea.com); rękawica w paski 12,99 zł , Ikea (ikea.com); fartuszek w liście 21,50 zł , Gappa (gappa-tekstylia.istore.pl); łapka z dzianiny 19,99 zł/2 szt. , Ikea (ikea.com); fartuszek w "glony" 21,50 zł , Gappa (gappa-tekstylia.istore.pl); czarno-czerwono-biały fartuszek 21,50 zł , Gappa (gappa-tekstylia.istore.pl); ceglasta rękawica w koła 15,90 zł , BlackRedWhite (sklep-dodatki.brw.com.pl); fartuch w barokowy wzór 29,90 zł , BlackRedWhite (sklep-dodatki.brw.com.pl); fartuszek w paski 25,99 zł , Ikea (ikea.com); biało-czerwony fartuszek 21,50 zł , Gappa (gappa-tekstylia.istore.pl); solniczka i pieprzniczka 19,90 zł , Flo (flo-store.com); czarno-biały fartuszek 21,50 zł , Gappa (gappa-tekstylia.istore.pl); czarny fartuszek 29,99 zł , Ikea (ikea.com).

Anna Szulc

Zobacz więcej:

Kostiumy kąpielowe Panache

Więcej o:
Copyright © Agora SA