Mobilny salon kosmetyczny

Gabinetów kosmetycznych z dojazdem do klienta w ofercie jest coraz więcej. Nie da się ukryć - jesteśmy coraz bardziej zapracowane, a zimą (szczególnie w takie mroźne dni jak dzisiejszy) ostatnią rzeczą, na którą mamy ochotę, jest wycieczka do salonu w celu np. regulacji brwi

Na szczęście popyt w tej dziedzinie błyskawicznie działa na podaż i wskutek tego salony prześcigają się w promocjach. Konkurencja wpływa na ceny i teraz naprawdę łatwo znaleźć firmę, która zafunduje Ci gabinet kosmetyczny w domu, nie pobierając opłaty za dojazd. Oczywiście możesz podejrzewać, że cena takiej usługi jest ukryta w kosztach poszczególnych zabiegów, ale jeśli kwoty w ofercie są porównywalne do tych w salonach stacjonarnych, warto zaryzykować i sprawdzić choć raz wersję mobilną.

Znalazłyśmy w sieci salon, który funkcjonuje tylko na zasadzie bezpośrednich usług w domu klientek. Oferta jest rozbudowana, dojazd bezpłatny, a ceny zabiegów i makijaży niskie. Na początku może to budzić podejrzenia na temat niskiej jakości usług, ale pamiętajmy, że salon nie oszczędza na klientkach , a na organizacji pracy. W tym przypadku nie wchodzą przecież w grę pieniądze za wynajem lokalu w strategicznym punkcie miasta.

Gabinet Mobile Beauty ma w swojej ofercie makijaże, wizaż, stylizację paznokci, zabiegi pielęgnacyjne dłoni, depilację a nawet zakupy ze stylistką. Za dojazd w obrębie Warszawy nie pobiera opłat, a przykładowe ceny przedstawiają się następująco:

makijaż - 120 zł

henna brwi - 10 zł

regulacja brwi woskiem - 15 zł

manicure SPA - 35 zł

depilacja łydek woskiem - 40 zł

Jeśli masz ochotę sprawdzić Mobile Beauty , odwiedź tę stronę .

Podobne oferty (chociaż w większości oferowane przez stacjonarne gabinety jako dodatkowe usługi) znajdziesz w wielu polskich miastach.

Poznań - Salon Cosmeo (dojazd do dzielnic Dębiec, Świerczewo - gratis, inne dzielnice - 10 zł)

Wrocław - 'Skin Care' (dojazd gratis)

Toruń - Mobilny Gabinet Kosmetyczny (dojazd gratis)

woj. mazowieckie - Dream Usługi Kosmetyczne (teren Nowego Dworu Mazowieckiego Cena: +20 zł, teren Legionowa, Łomianek Cena: +30 zł, teren Warszawy, Płońska, Ciechanowa Cena: +50 zł)

Kraków - Akademia Urody Kalla (dojazd gratis w przypadku usługi za więcej niż 50 zł), salon Nefretettes (koszt dojazdu 15 zł), kosmetyczka z dojazdem do domu gratis

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.