Krem Olay kosmetykiem doskonałym

Olay Regenerist - krem ujędrniająco-modelujący został nagrodzony w jubileuszowej, 15-tej edycji konkursu 'Doskonałość Roku 2009' miesięcznika 'Twój STYL'

Jurorzy testowali nowości kosmetyczne, poddając je surowej ocenie. Spośród ponad 500 kosmetyków zgłoszonych do konkursu nagrodzono 22 produkty dla kobiet i 5 produktów dla mężczyzn. O wyborze najlepszych produktów decydowało 14 jurorów , wśród których znalazły się znane nazwiska ze świata filmu i telewizji, dziennikarstwa, mody oraz dermatologii.

Jurorzy postanowili nagrodzić zgłoszony do konkursu produkt marki Olay - Krem Ujędrniająco-Modelujący. Produkt, który w Stanach Zjednoczonych sprzedawał się w ilości 1 słoiczek na minutę , w Wielkiej Brytanii doczekał się listy 21 000 oczekujących konsumentek. W Polsce jego popularność rośnie.

Nagrodzony kosmetyk ujędrnia skórę w miejscach, w których jest ona najbardziej podatna na wiotczenie, modelując przy tym rysy i kontur twarzy. Pomaga przywrócić i wzmacniać jej elastyczność oraz gęstość dzięki kompleksowi aminopeptydowemu z substancjami wzmacniającymi komórki skóry oraz cennymi proteinami morskimi.

To wyjątkowe połączenie, zapewnia doskonałą regenerację skóry i przyspiesza jej odnowę. Wzmacnia strukturę wewnątrzkomórkową kwasem hialuronowym. Tworząc na powierzchni skóry ochronną siateczkę, dostarcza 50% więcej składnika nawilżającego niż jakakolwiek inna formuła stosowana przez Olay . Już po 4 dniach skóra jest wyraźniej jędrniejsza. Wygląda młodziej, zaś wierzchnia warstwa skóry jest zregenerowana komórka po komórce.

Cena: 69,99 zł /50 ml

Czytaj w Znam.to: Olay Skin Adapt - peeling dla gruboskórnych

Copyright © Agora SA