Wieczorowa Brodzińska

Fiolet i połysk

Zima co prawda powoli zbiera się do odejścia a karnawał właśnie się skończył, ale warto powrócić myślą do pełnych szaleństwa, długich zimowych nocy. Zwłaszcza że wśród obecnych już w sklepach kolekcji wiosennych nadal dostać można (i to taniej!) wiele ubiorów zimowych. Także wieczorowych, a te nie dezaktualizują się z sezonu na sezon.

Nie zdezaktualizują się też stroje wieczorowe polskiej projektantki Karoliny Brodzińskiej. Kolekcja, którą prezentują Groszki, to kolorystyczne połączenie ciemnostalowej szarości, połyskującego grafitu i kontrastowego, satynowego fioletu. Głównym elementem rozświetlającym kolekcję jest srebro pojawiające się odważnie na dużych płaszczyznach sukienek . W kolekcji znajdziemy też spodnie zestawione z eleganckimi topami bez ramiączek oraz suknie niemal balowe - długie i falbaniaste, o błyszczących deseniach i ciekawych fakturach. Moda koktajlowa tej linii projektantki to z kolei prosta forma i zdobienia rozegrane kolorystyczną powściągliwą różnorodnością - zdobi materiał i jego gra ze światłem.

Informacje o możliwosci kupna tych i innych ubrań Karoliny Brodzińskiej znajdziesz na jej stronie internetowej oraz w butiku YFPD w warszawskim centrum handlowym Promenada .

Karolina Brodzińska

Więcej o: