Nowa kolekcja bielizny Esotiq - oceń

Esotiq w najnowszej kolekcji proponuje modele bielizny inspirowane Modern Dance i Broadway Dance. Podoba ci się ten pomysł?

Esotiq wypuściło nowe serie bielizny. Pierwsza - Modern Dance - to linia klasyczna stworzona w duchu nowoczesności. Projektanci inspirowali się tematem "Cuture Lab" prezentowanym na targach w Paryżu. Głównym założeniem była inspiracja wielkimi markami, takimi jak Chanel, Givenchy czy Valentino. Wśród motywów przewodnich odnajdziemy zarówno elementy graficzne w kontraście, motywy zwierzęce, jak i eleganckie, zmysłowe modele wykończone koronką. W kolekcji pojawiają się satyny, świecące microfibry z efektem perłowego blasku, delikatne koronki oraz włoskie dzianiny. Kolorystyka utrzymana jest w tonacji klasycznej - biel, złoto, odcienie coffee, czerwień oraz czerń. Na deser zaserwowano złote ozdoby oraz połyskujące kryształki.

fot. 169 zł Esotiq Musical

Broadway Dance - temat zaczerpnięty z prezentowanego na targach kierunku "The Travellers", w którym głównym motywem była przygoda i zabawa. Kolekcja skierowana jest do młodej duchem, ekstrawaganckiej i nietuzinkowej kobiety, która zawsze podąża za trendami i duchem czasu. Główną inspiracją były dalekie podróże i odkrywanie nieznanego. Kolorystyka została zaczerpnięta z wielkich metropolii świata, takich jak Londyn, Nowy Jork, Paryż, Moskwa czy Rzym. Odzwierciedla ona odcienie ulicy, a nadruki przywołują na myśl migoczące światła neonów i barwne elementy architektury miast. W nadrukach odnajdziemy motywy taneczne oraz elementy związane ze spektaklami prosto z Brodway'u.

Zajrzyjcie do GALERII i napiszcie jak podoba się wam ta kolekcja, która jest dostępna w ponad 160 salonach w całej Polsce. Więcej na esotiq.com .

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Czytaj dalej:

Co lepsze - Emu czy Ugg?

HIT: Buty z ćwiekami i dżetami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.