American Apparel w Asos

Sklep internetowy Asos.com wiele z nas uważa za zaprzyjaźniony. Teraz robiąc zakupy online, możemy zakupić też kilka ubrań znanej amerykańskiej marki, bo dołączyła do oferty Asos.

Jeśli o którejś nieobecnej w Polsce marce można powiedzieć, że jest 'swojska', to na pewno o Asos . Coraz więcej dziewczyn docenia możliwość bezproblemowych zakupów, szybkich dostaw i dogodnych zwrotów i korzysta z wysyłkowej oferty internetowego sklepu marki.

Asos.com to jednak nie tylko sklep marki Asos, ale i wiele innych, które oferuje się niejako w pakiecie. Ostatnio do tego szerokiego grona dołączyło American Apparel , kultowa marka hipsterów, u nas znana głównie ze skandalizujących kampanii reklamowych.

Niezobowiązujący look American Apparel stał się znakiem rozpoznawczym marki

Marka nie ma swojego przedstawicielstwa u nas, ale jest możliwość jej zakupu, bo zlokalizowany w Berlinie sklep wysyła ubrania też do Polski. Niemniej, jeśli kupujecie w Asos, sprawa będzie teraz łatwiejsza.

Póki co, oferta Asos co do tej marki jest niewielka, ale z czasem na pewno się powiększy. American Apparel nie stawia w ciuchach na kontrowersje, to ubrania raczej bazowe, proste, często o wydźwięku minimal . Oversieze t-shirty, blezery czy kamizele to jej najbardziej typowe modele. Kilka z nich znajdziemy teraz w Asos.

Zobaczcie, co już można kupić!

Więcej:

Zrób zakupy w naszym sklepie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.