Najpiękniejsze kobiety w Polsce
Piękno, moda i muzyka. Tylko u nas transmisja ON-LINE! Najpiękniejsze kobiety w Polsce, najnowsze trendy mody męskiej i przystojni modele, a także występy Marcina Nowaka, Sabiny Golanowskiej i Danuty Błażejczyk - wszystko to i jeszcze więcej już jutro na żywo na Avanti24.pl.
Relacja wideo na żywo Jeżeli nie widzisz wideo, pobierz wtyczkę Real Player . Uwaga: nie wszystkie wersje przeglądarki Firefox potrafią obsłużyć prezentowany strumień wideo. Przepraszamy za niedogodność.
Start w sobotę, 04.grudnia, o godzinie. 16:30. O co chodzi?
Festiwal Piękna w Płocku to impreza promująca piękno w każdej postaci. W Wyborach Miss biorą udział modelki nie tylko z Polski, ale i całego świata. Międzynarodowy charakter wydarzenia uświetniają występy polskich i zagranicznych artystów. W tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu MISS SUPRANATIONAL wzięły udział przedstawicielki aż 66 krajów świata. Galę oglądano m.in. w Albanii, Korei czy Macedonii.
Co, gdzie i kiedy
Oficjalne przekazanie nagród laureatkom konkursu MISS POLSKI 2010 odbędzie się 4 grudnia (sobota) o godz. 16.00 w Belvedere Residence (ul. Sułkowicka 2/4) w Warszawie . Tylko tego wieczoru w jednym miejscu spotkać będzie można najpiękniejsze kobiety w Polsce: Miss Polski 2010 - Agatę Szewiołę, finalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2010 oraz laureatki konkursu Miss Polski z lat ubiegłych. Najpiękniejszej Polce przedstawiciel fundatora nagrody - firmy BuyTogether wręczy nagrodę główną - samochód osobowy. Pozostałe piękności otrzymają cenne upominki od sponsorów - pamiątkowe pierścienie ufundowane przez Jubiler Shobert.
Atrakcje wieczoru
Podczas gali swój talent zaprezentuje wokalistka, aktorka musicalowa Sabina Golanowska , która zachwyciła wszystkich występem w finale popularnego programu Taniec z Gwiazdami, oraz Danuta Błażejczyk - piosenkarka, założycielka Fundacji Apetyt na Kulturę (FAnK), zajmującą się promowaniem młodych artystów oraz produkcją ambitnych i ciekawych artystycznie przedsięwzięć z dziedziny muzyki, teatru i malarstwa. Atrakcją wieczoru będzie też pokaz premierowej kolekcji męskiej autorstwa Łukasza Stępnia . Kolekcja 2010/2011 po raz pierwszy została zaprezentowana w Mediolanie, gdzie zdobyła uznanie na włoskim rynku. Artysta projektuje dla kobiet i mężczyzn, jednak to moda męska jest dla niego największym wyzwaniem i przyjemnością. Inspiracje czerpie z historii mody męskiej i ze zwykłych przedmiotów napotkanych w natłoku dnia codziennego. Partnerem pokazu jest Bata Poland.
Festiwal sukcesów
Festiwal w obecnej swojej postaci świętuje dopiero trzecią rocznicę, a już ma na swoim koncie wiele światowych wyróżnień. Konkurs Miss Polski, jako jeden ze 110 Narodowych Konkursów Piękności został wybrany przez międzynarodowy portal The Times of Beauty najlepszym show, biorąc pod uwagę produkcję wydarzenia. Tegoroczna edycja Festiwalu Piękna osiągnęła rekordowe wyniki telewizyjnej oglądalności. Konkursy Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz Miss Supranational oglądało łącznie ponad 4 milion 433 tysiące widzów, a w momencie ogłaszania wyników co trzecia osoba oglądająca telewizję w Polsce obserwowała transmisję z Miss Polski 2010!
http://www.festivalpiekna.com
https://www.youtube.com/festiwalpiekna
-
Sukienki z tym dekoltem wyszczuplą sylwetkę! Ta w wiosenne kwiaty teraz w promocyjnej cenie
-
Wełniane klasyki, które chcemy mieć w szafie do końca świata! Kremowy sweter ma świetny skład i ponadczasowy klimat
-
Tak gwiazdy dbają o swoje włosy. Dzięki tej aplikacji ty też tak możeszMATERIAŁ PROMOCYJNY
-
Buty polskiej marki Maciejka na wczesną wiosnę. Wybieramy TOP 18 perełek, które zapierają dech!
-
Ta polska marka tworzy przepiękną bieliznę. Body z delikatnej koronki rozpali zmysły!
- Nowości od New Balance to połączenie stylu retro i nowoczesności. Koniakowe są idealne na teraz! Praktyczne, wygodne i unisex
- Mała czarna, a może w cekiny? Te sukienki na wieczór są warte czerwonego dywanu!
- Wybrałyśmy sukienki idealne na randkę. Czerwona z ozdobną broszką jest bardzo kobieca, zadasz w niej szyku w Walentynki!
- Te buty będziemy nosić wiosną 2023! Są dobre dla kręgosłupa i nie skracają nogi. Lekkie trapery to prawdziwa perełka!
- Idealna sukienka na zimę? Ciepła jak sweter, ale nieziemsko kobieca! Dzianinowe modele to HIT, który musisz mieć!