Michał Szulc for Wojas - ekskluzywna linii butów

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z elegancją, minimalizm i wysmakowane detale - taka właśnie jest kolekcja zaprojektowana przez Michała Szulca dla marki Wojas. To wyjątkowa linia obuwia, która swoją prapremierę miała podczas ostatniego pokazu projektanta. W październiku pierwsze modele trafią do sprzedaży! W limitowanej kolekcji będą dostępne wysokie kozaki w dwóch wersjach kolorystycznych.

Michał Szulc dwa razy do roku prezentuje swoje autorskie kolekcje, zgodnie z rytmem modowych trendów. Ma swój charakterystyczny, wypracowany styl, który tym razem zdecydował się przełożyć na projektowanie obuwia, we współpracy z marką Wojas. Tak powstała linia butów, która po raz pierwszy została zaprezentowana podczas jubileuszowego pokazu projektanta Hold the rivers.

W tym sezonie w wielkim stylu powracają kozaki i to właśnie one jako pierwsze trafią do sprzedaży! Te zaproponowane przez Szulca doskonale wpisują się w obowiązujące trendy. Monochromatyczna czerń została przełamana szerokim pasem skóry o wężowej fakturze, nałożonej na obcasy oraz na opinający kostkę szeroki pas.

Kolejną propozycją są kozaki wykonane z naturalnej skóry w kolorze głębokiej szarości , w ciekawy sposób zostały zaakcentowane szerokim skórzanym pasem w odcieniu metalicznego srebra.

"Moja współpraca z marką Wojas rozpoczęła się od pierwszego, autorskiego pokazu w Warszawie. Ponieważ wspólnie od kilku sezonów potrafimy się inspirować, naturalną dla naszej współpracy drogą było stworzenie linii butów. To dla mnie ogromne wyzwanie i ciekawe doświadczenie, ponieważ uczestniczę na każdym etapie produkcji - dobieram kopyta, skóry, ich odcienie, a także wysokość obcasów. To pierwsze modele, które trafią na sklepowe półki, a dla mnie to ogromne wydarzenie" - komentuje projekt Michał Szulc.

Kozaki będą dostępne w sprzedaży od połowy października w salonach firmowych Wojas oraz na www.wojas.pl w cenie 699 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.