Ubierz się jak gwiazda! Nowa kolekcja KappAhl

Ubierz się i czuj się jak gwiazda, którą jesteś! Niech hollywoodzki glamour pojawi się w Twojej szafie wraz z nową kolekcją "Wear it like a star". Zobacz, co pojawi się w salonach marki KappAhl już 7 października!

W kolekcji znajdą się min. haftowane żakiety, frędzle, piękne spódnice z imitacji skóry, eleganckie długie suknie, szykowne spodnie i bluzki odsłaniające plecy. Wśród kolorów dominuje czerń , złoto i brokat , które nadadzą gwiazdorskiego splendoru Twoim kreacjom, niezależnie od tego czy chcesz zabłysnąć w pracy, czy na przyjęciu.

KappAhlKappAhl KappAhl Kolekcja Wear it like a star KappAhl Kolekcja Wear it like a star. Brokatowa marynarka bardzo w stylu Davida Bowie

W najnowszej kampanii Wear it like a star pojawią się zdjęcia zarówno celebrytów teraźniejszych jak i tych sprzed lat, sfotografowanych przez słynnego fotografa Terry'ego O'Neilla.

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ KAPPAHL I POZNAJ CENY>>

KappAhl Party like a starKappAhl Party like a star Dawid Bowie Fot. Terry O'Neill Dawid Bowie Fot. Terry O'Neill

Wśród portretów Terrey'ego znajdują się największe gwiazdy od lat 60. jak Brigitte Bardot, Audrey Hepburn czy Twiggy po supermodelki lat 90. jak Naomi Campbell, Kate Moss czy Elle Macpherson. Terry O´Neill znany jest również ze swoich zdjęć muzyków jak Elvis Presley, David Bowie, Amy Winehouse, Janis Joplin, The Beatles, Sting czy U2. Na jego zdjęciach uwiecznieni zostali również Tom Cruise, Robert de Niro, Elizabeth Taylor i Harrison Ford. W ostatnich latach Terry O'Neill fotografował członków rodziny królewskiej.

KappAhl Wear it like a star KappAhl Wear it like a star  Kate Moss Fot. Terry O'Neill Kate Moss Fot. Terry O'Neill

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.