Białe torebki na wiosnę i lato

Zapomniana i kojarzona bardziej z kiczem niż z wyrafinowanym gustem, w tym sezonie triumfalnie powraca jako prawdziwy letni niezbędnik! Biała torba, bo o niej mowa, to będzie jeden z hitów nadchodzącego lata.

Biel to zdecydowanie kolor tego sezonu. Nosimy ją zarówno na sportowych butach i kurtkach, jak i na eleganckich marynarkach oraz torebkach. Szczególnie te ostatnie przeżywają tej wiosny i lata swój renesans - przestały się kojarzyć z kiczem i na stałe zagościły w szafach największych fashionistek.

Białe torebki na latoBiałe torebki na lato Mat. prasowe Mango 139 zł

Z czym nosić białą torebkę? W tej kwestii panuje pełna dowolność. Możemy ją nosić tak jak proponuje Chanel , czyli w białym total looku albo wręcz przeciwnie, inspirując się pokazem Diora , gdzie biała torebka była zestawiona kontrastowo z ciemnymi kolorami.

Białe torebki na latoBiałe torebki na lato Wiosenno-letni pokaz Chanel i Dior Wiosenno-letni pokaz Chanel i Dior

Jeśli cała biała torba to dla Ciebie zbyt odważne rozwiązanie, wybierz taką, której towarzyszą wstawki w innym kolorze (rączki, lamówki itp.) . Ponieważ nie od dziś wiadomo, że biel najlepiej wygląda w towarzystwie czerni to właśnie takie połączenie najczęściej proponują nam marki.

WIĘCEJ BIAŁYCH TOREBEK Z WIOSENNYCH KOLEKCJI ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.